Strona główna » Worms Armageddon Download PC Pełna Wersja

Worms Armageddon Download PC Pełna Wersja

by admin
Worms Armageddon Download PC Pełna Wersja

To jedna z najpopularniejszych gier we wszystkich grupach wiekowych: Worms Armageddon Download. Kto nie słyszał, niech szczerze żałuje! Pozycja ta dostała wysokie oceny zarówno od użytkowników, jak i takich magazynów, jak CD-Action, GamePro, GameSpot czy PC Gamer UK. Solidne noty to dowód na to, że gra jest nie tylko atrakcyjna, ale także uległa znaczącej poprawie od swojej poprzedniej części. Zresztą, przekonaj się sam.

Powstanie Worms Armageddon Download

Za stworzenie Worms Armageddon Download odpowiada dwóch producentów. Team 17, którego być może kojarzysz z serii Alien Breed, stworzyło wersję na pecety, a Infogrames (aktualnie Atari) na inne platformy. Wydawcą gry jest MicroProse, a jej dystrybucja w Polsce to oczywiście dzieło CD Project. Worms Armageddon Pełna wersja to trzecia część z tej serii gier.

Oczywiście Worms Armageddon Download niezaprzeczalnie jest klasyką. Wydanie tej pozycji na Windowsa nastąpiło wieki temu, w 1999 roku. Jeszcze w tym samym roku ukazała się wersja na PlayStation i Dreamcast, a rok później na Nintendo 64 oraz Game Boya Color. Choć gra jest „stara” to z pewnością nikt nie powie, że jest nudna.

Poznaj słynne „wormsy” – Worms Armageddon Pobierz Pełna wersja

Tytułowe „wormsy” to wyjątkowe dżdżownice, którymi sterujesz jako gracz w Worms Armageddon Download. Niech cię nie zwiedzie ich niepozorny wygląd – te małe robaczki potrafią być naprawdę mordercze. Surrealistyczne podejście do rozgrywki to cecha charakterystyczna tej pozycji. Dlatego twoja drużyna w całości składa się właśnie z maksymalnie ośmiu dżdżownic.

Zaciekawiony? Worms Armageddon pobierz i zmierz się z przeciwnikiem. Druga drużyna będzie składała się z takiej samej ilości robaczków i to właśnie im będziesz musiał stawić czoła. Ze względu na to, iż jest to strategiczna gra turowa, ty oraz strona przeciwna będziecie wykonywać ruchy naprzemiennie. Musisz zatem obrać odpowiednią taktykę i mieć nadzieję, że okaże się lepsza od pomysłów twojego wroga.

Polecamy grę:  Bloons Td 6 Download PC Pełna Wersja

Jak grać w Worms Armageddon do pobrania bez klucza

Sposób prowadzenia gry w Worms Armageddon Download w dużej mierze zależy właśnie od ciebie. Zaczynając swoją przygodę, możesz wybrać planszę lub wygenerować ją losowo. To samo dotyczy pierwotnych pozycji twoich robaczków. Komputer losowo umieści je na planszy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, byś sam przybrał określone pozycje.

To ty decydujesz także, czy w Worms Armageddon Download twoim przeciwnikiem będzie komputer, czy drugi gracz. Jeśli zdecydujesz się na tę drugą opcję, to wraz z przyjacielem, będziecie po prostu na zmianę wykonywać ruchy. Od was zależy, czy odbędzie się to w sieci lokalnej, poprzez specjalny serwer WormNET czy po prostu przy jednym komputerze.

Jak pobrać Worms Armageddon Pełna wersja

Opisaliśmy już platformy, na jakie dostępna jest gra, więc pozostaje jeszcze wskazać, jak pobrać Worms Armageddon Pełna wersja pod kątem wymagań. Tutaj raczej nie powinieneś mieć problemu na żadnym sprzęcie. Zalecane parametry to po prostu Pentium II 233 Mhz oraz 32 MB RAM. Jak widzisz, są to naprawdę śmieszne wymagania sprzętowe. Sama gra dostępna jest na nośnikach CD.

Co więcej, Worms Armageddon Download nie zajmie ci wiele miejsca na dysku. Możesz zatem wrzucić je na swój sprzęt, nie martwiąc się o przestrzeń. Co do rozmaitych platform, to powinieneś kierować się wygodą. Sam wiesz najlepiej, czy do sterowania wolisz używać kontrolera do konsoli, czy myszki i klawiatury.

Tryb jednoosobowy w Worms Armageddon Pełna wersja

Nic nie szkodzi jeśli wolisz spędzać czas na grze solo. Worms Armageddon pobierz i po prostu zdecyduj się na tryb jednoosobowy. Gwarantujemy, że rozgrywka będzie równie wciągająca i okraszona humorem, co przy grze ze znajomymi. Zaczynasz od wykonania zadań szkoleniowych, które mają przygotować cię do dalszej gry. Po ich zaliczeniu odsłaniają się przed tobą poszczególne misje kampanii.

Podczas gry w Worms Armageddon Download stajesz przed licznymi trudnościami: musisz rozwiązywać łamigłówki, aby odnieść sukces. Masz także możliwość poprowadzenia szybszej rozgrywki typu deathmatch. Ścierasz się w niej z coraz silniejszymi drużynami. Sprawdź zatem, jak daleko będziesz w stanie zajść.

Polecamy grę:  Heroes 3 Download PC Pełna Wersja

Jak grać w Worms Armageddon Download

Wybrałeś plansze i masz już swoje dżdżownice w Worms Armageddon Pełna wersja. Co dalej? Każda gra podzielona jest na ruchy poszczególnych drużyn. Wykonując swój, do dyspozycji masz wybranego robaczka. Możesz się nim przemieszczać (oczywiście tak, by nie spaść), konieczne jest także wybranie właściwej broni.

Jeśli chodzi o broń, to była ona zawsze najmocniejszą stroną Worms Armageddon Download. Do dyspozycji masz nie tylko tak oczywiste środki, jak strzelby i granaty. Twoje wormsy mogą używać także absurdalnie wielkiej bazooki. W grze dostępnych jest także wiele dziwacznych środków do walki, na przykład skunks, owca lub bomba bananowa.

Pamiętaj o tym, by dobrze celować i brać pod uwagę warunki otoczenia, na przykład ukształtowanie terenu. Niejeden gracz poległ w Worms Armageddon Download, ponieważ sam wysadził się w powietrze. Oczywiście twoim celem jest zadanie jak największych obrażeń wrogowi.

Na planszy znajdziesz dodatkowe bronie oraz specjalne skrzynki życia. W Worms Armageddon Pełna wersja pojawiły się także spadające na plansze plecaki rakietowe oraz inne ulepszenia (na przykład celownik laserowy). Twórcy wprowadzili również nowe rodzaje broni, wśród których znajdziesz miotacz ognia oraz deszcze meteorytów (tytułowy Armageddon).

Oddaj się prześmiesznej rozgrywce w Worms Armageddon Download, grając samemu lub z przyjaciółmi i przekonaj się, jakie spustoszenie mogą siać niewielkie dżdżownice.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy