Strona główna » Wiedźmin 1 Download PC Pełna Wersja

Wiedźmin 1 Download PC Pełna Wersja

by admin
Wiedźmin 1 Download PC Pełna Wersja

Najpopularniejsza na świecie polska gra, Wiedźmin 1 Download, to pozycja, którą po prostu musisz znać. To fenomenalne przeniesienie książkowego świata do wirtualnej rzeczywistości. Efekty są zniewalające, a gra rozpowszechniła samą sagę tak bardzo, że w 2019 roku na podstawie tych samych książek, powstał serial na Netflix.

Inspiracje i baza Wiedźmin 1 Download

Zarówno Wiedźmin 1 Download, jak i inne części tej rozbudowanej sagi, jest osadzony w realiach zaczerpniętych z serii książek Andrzeja Sapkowskiego (o tym samym tytule). Sceneria przywodzi na myśl czasy średniowiecza, dostrzec można liczne alegorie do tradycji czy dawnych wierzeń. Samo uniwersum ma charakter fantasy, co przejawia się chociażby w obecności magii oraz rozmaitych stworów.

Główną postacią Wiedźmin 1 Pełna wersja jest Geralt z Rivii i to właśnie w niego wcielasz się, rozpoczynając grę. Jako wiedźmin ma on nienaturalne zdolności, których używa po to, by zabijać stwory wszelkiej maści. Nie czyni tego jednak wyłącznie z dobroci serca – to jego praca. W grze znajdziesz też inne postaci, które z pewnością kojarzysz z książki: najwierniejszy przyjaciel Geralta – Jaskier czy Triss.

Wiedźmin Pobierz Pełna wersja i poznaj historię Geralta

W grze pojawia się wiele filmików oraz dialogów, dzięki którym Wiedźmin 1 Download i jego historia są bardziej przybliżane graczowi. Nadludzka siła wiedźmina wynika z mutacji, jakiej poddano go (i jemu podobnych) jako dziecko. Sam Geralt, nazywany przez innych Białym Wilkiem, jest jednym z przykładów takiego działania.

Jeśli fascynuje cię świat fantastycznych stworzeń, wyciągniętych żywcem z dawnych podań i legend, Wiedźmin 1 pobierz, by poznać całą plejadę tego rodzaju kreatur. Napotkasz tam strzygi, ghule, golemy i wiele innych tego typu stworzeń. Twórcy gry postarali się o bardzo dobrą grafikę, dzięki czemu wszystkie potwory są naprawdę przerażające i zapadają w pamięć.

Rozgrywka w Wiedźmin 1 do pobrania bez klucza

Rozgrywka w Wiedźmin 1 Pełna wersja opiera się na niezwykle rozbudowanym scenariusza. To cała, rozległa historia, w której czasie nie tylko walczysz, ale również rozstrzygasz moralne dylematy. Przy tym wszystkim eksplorujesz bogaty świat, który występuje tutaj w wersji półotwartej.

Polecamy grę:  Gothic 2 Download PC Pełna Wersja

W Wiedźmin 1 Download cały świat przedstawiony podzielono na rejony. Nie licząc prologu, każdy z nich jest usytuowany w niedalekiej okolicy Wizmy. To stolica państwa Temeria, w którym rozgrywa się główny wątek fabularny w grze. Jednakże, poza nim, możesz wypełniać także zadania dodatkowe. Wątki poboczne są w Wiedźmin 1 Download bardzo rozbudowane i już same w sobie dostarczają mnóstwo rozrywki.

Prowadząc rozgrywkę, musisz pamiętać o tym, że Wiedźmin 1 Download to nie tylko walka, ale również trudne decyzje. Każda z nich ma wpływa na twoje późniejsze losy. Czasami ich konsekwencje ujawniają się dużo później, w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego zawsze dobrze zastanów się, nad wyborem, którego dokonujesz.

Jak pobrać Wiedźmin 1 Pełna wersja

Gdy zapowiedziano powstanie gry, fani sagi zaczęli zadawać sobie pytanie, jak pobrać Wiedźmin 1 Pełna wersja, na jakie platformy będzie dostępny? Początkowo gra była dostępna wyłącznie na Microsoft Windows, jednak parę lat później udostępniono ją także na OS X. Zalecenia na pecety z Windowsem wskazane przez producenta to: procesor Core 2 Duo 2.13 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce), 8.5 GB HDD oraz oczywiście Windows XP SP2/Vista. Na dzisiejsze czasy nie są to wygórowane parametry, dlatego z łatwością Wiedźmin 1 pobierz na dowolny komputer.

Warto dodać jeszcze kilka słów o twórcach Wiedźmin 1 Download. Jej producentem jest CD Projekt RED, który za pomocą tego tytułu odniósł niebywały sukces. Gra spotkała się z wysokimi ocenami nie tylko w Polsce – docenili ją użytkownicy na całym świecie. Do 2011 roku twórcy mogli poszczycić się sprzedażą prawie dwóch milionów egzemplarzy gry.

Walka i umiejętności w Wiedźmin 1 Pełna wersja

Choć fabuła w Wiedźmin 1 Download jest bardzo ważna, musisz także nauczyć się walczyć. Trudno zliczyć wszystkie sytuacje, w których zginiesz, jeśli będziesz w tym kiepski. Geralt posługuje się dwoma mieczami na zmianę. Każdy z nich wykonany jest z innych surowców: srebra oraz stali. Twoim zadaniem jest dobieranie odpowiedniego oręża, w zależności od przeciwnika. Oczywiście srebro zarezerwowane jest dla potworów, stal zaś dla jeszcze bardziej nikczemnych istot – ludzi.

Odbywając z mniejszym lub większym powodzeniem swoje pierwsze walki, zauważysz na pewno, że w Wiedźmin 1 Download bardzo ważny jest sposób zadawania ciosów. Jeśli nie chcesz zginąć, powinieneś nauczyć się robić to seriami. Dobrze jest także korzystać ze stylu grupowego lub szybkiego, w zależności od ilości i rodzaju przeciwników.

Polecamy grę:  Stardew Valley Download PC Pełna Wersja

Ciekawym urozmaiceniem w Wiedźmin 1 Download jest rozwój postaci. W celu wejścia na wyższy poziom trzeba wykonywać różnorakie zadania oraz oczywiście wygrywać walki. Wówczas otrzymujesz talenty. Od ciebie zależy, czy wydasz je na rozwój konkretnych cech, czy na zdobycie nowych umiejętności. Poza talentami, ważne są także rośliny oraz ciała potworów. Służą one do tworzenia eliksirów. Trudna sztuka alchemii może przynieść ci takie korzyści, jak widzenie w ciemności czy wyjątkowy refleks.

O tym, jak fantastyczną grą jest Wiedźmin 1 Download, mówią nawet ci, którzy nie są szczególnymi fanami sagi Sapkowskiego. Poza wszystkimi wymienionymi już elementami uwagę przyciągają również dobra muzyka, ciekawe i zabawne dialogi oraz świetna grafika.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy