Strona główna » The Forest Download PC Pełna Wersja

The Forest Download PC Pełna Wersja

by admin
The Forest Download PC Pełna Wersja

Przeżyj prawdziwy horror z The Forest Download. Przekonaj się, czy będziesz w stanie przetrwać, gdy stracisz wszystko. Wejdź do świata polecanego przez graczy i spróbuj swoich sił w prawdziwie spartańskich warunkach. Dokąd zaprowadzą cię twoje decyzje?

Fabuła w The Forest Download

Choć  nie jest to ten rodzaj gry, w którym musisz odbyć konkretny scenariusz, to fabułę do The Forest Pełna wersja przygotowano w sposób naprawdę interesujący. Wcielasz się w postać mężczyzny, który podróżuje wraz ze swoim małym synkiem. Niestety, w czasie waszego lotu dochodzi do katastrofy, w wyniku której samolot rozbija się na rozległym półwyspie.

Samego momentu uderzenia o ziemię nie pamiętasz. W The Forest Download budzisz się na podłodze pokładowej, zalany krwią i możesz jedynie biernie patrzeć, jak jakiś dziwny stwór zabiera twoje dziecko. Od tej chwili jesteś zrozpaczony i zdany wyłącznie na siebie.

The Forest Pobierz Pełna wersja i spróbuj przetrwać

Po ocknięciu się we wraku samolotu nie pozostaje ci nic innego, jak spróbować przeżyć i odnaleźć syna. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić w The Forest Download, jest zabranie wszystkich przydatnych rzeczy z pozostałości aeroplanu. Mogą to być leki, koce, plecak, czy nawet podstawowe narzędzia. W praktyce zabierasz wszystko, co da ci przewagę nad nieprzyjaznym otoczeniem.

Twoim przewodnikiem jest książka, w której znajdziesz informacja na temat twoich możliwości, potrzebnych przedmiotów oraz zadań. Tych ostatnich jest stosunkowo niewiele, ale trzeba pamiętać, że to gra survivalowe, więc samo w sobie przeżycie to twoja główna misja. Jeśli jest to klimat idealny dla ciebie, The Forest pobierz, by przekonać się, co jeszcze czeka na ciebie w grze.

Obiekty i postaci w The Forest do pobrania bez klucza

Ze względu na to, iż jest to gra nastawiona typowo na przetrwanie, ogromną rolę w The Forest Download odgrywają wszelkiego rodzaju obiekty oraz postaci. Poruszając się po mapie musisz dokładnie eksplorować otoczenie. W ten sposób znajdziesz ubrania, zdobędziesz pożywienie, wodę czy leki. Możesz również wykorzystać naturę do tego, by jeść lub pozyskać drewno.

Polecamy grę:  Subnautica Download PC Pełna Wersja

Mają odpowiednie zasoby w The Forest Download możesz wytworzyć wszystko, co będzie ci potrzebne. Przede wszystkim konieczne będzie zbudowanie schronienia. Z pewnością szybko stwierdzisz, że przydadzą ci się również narzędzia. Dobrze by było pomyśleć również o porządnej broni. Dzięki niej możesz zabijać napotkane zwierzęta, a co za tym idzie, zyskiwać mięso i skórę. To nie są jednak jedyne okoliczności, które zmuszą cię do pozyskania broni…

Lubisz się bać? The Forest pobierz, rozpocznij grę i poczekaj aż napotkasz pierwszego wroga. W tym świecie trafiasz bowiem na zmutowanych kanibali, którzy zamieszkują rozmaite osady. Musisz bronić się przed nimi cały czas – nie ma reguły, atakują zarówno jak jest jasno, jak i w ciemnościach.

Jak pobrać The Forest Pełna wersja: wymagania

Trudno uniknąć zaciekawienia tą grą, ponieważ sam pomysł na nią jest kreatywny i wciągający. Jeśli zatem zastanawiasz się, jak pobrać The Forest Pełna wersja, spieszymy z wyjaśnieniem. Gra jest dostępna na Microsoft Windows.

Twórcy gry postawili przed użytkownikiem niewielkie wymagania. Do poprawnego działania The Forest Download potrzebny jest jedynie spełnienie wymagań: karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 5 GB HDD, Windows 7 SP1, Intel Core i5 3.1 GHz oraz 4 GB RAM.

Realizm w The Forest Pełna wersja

Bardzo mocną stroną The Forest Download jest dynamiczne otoczenie. Funkcjonujesz bowiem nie tylko w trybie dnia i nocy, ale również w różnych warunkach pogodowych. Rośliny uginają się pod twoimi krokami, a niektóre z nich czasami więdną. Dzięki takim szczegółom gra zdaje się bardziej realistyczna.

Ciekawie przygotowane zostały także elementy horroru. Nocą możesz poruszać się po The Forest Download, przyświecając sobie na przykład zapalniczką. Postaci kanibali napawają obrzydzeniem, a wokół wraku samolotu, jak i w nim, walają się porozrzucane trupy pasażerów i załogi.

Realizm The Forest Pełna wersja przejawia się również w zachowaniu samego bohatera i jego organizmu. Musisz odpoczywać i spać, ale nie zaśniesz, jeśli będziesz zagrożony. Konieczne jest jedzenie odpowiedniej ilości posiłków – jeśli dobrze jadasz, jesteś silniejszy. Gdy pada deszcz, robi ci się zimno i trzęsiesz się. Takie rozwiązania sprawiają, że gra jest jeszcze ciekawsze.

Polecamy grę:  Minecraft Dungeons Download PC Pełna Wersja

Tryby gry i poziomu w The Forest Download

W The Forest Download gracz ma możliwość wyboru: tryb jedno- lub wieloosobowy. Przy czym tryb multiplayer wymaga podłączenia do Internetu. Łącznie w jednej rozgrywce może brać udział aż do czterech graczy. To świetny sposób na wypróbowanie gry wspólnie ze znajomymi.

Ponadto, rozpoczynając grę w The Forest Download, masz szansę wybrać odpowiadający ci poziom trudności. Pośród dostępnych opcji znajdziesz: poziom normalny, trudny (w którym są silniejsi wrogowie), survivalowy (w którym nie tylko wrogowie są mocniejsi, ale również o wiele ciężej jest przetrwać) lub spokojny (w tym trybie w ogóle nie ma wrogów).

Sanboksowy horror o charakterze surviwalowym, z otwarty światem, realistyczną grafiką i mocnymi wrażeniami – tak w skrócie można określić The Forest Download. Jeśli do tej pory nie znałeś tego tytułu, zdecydowanie polecamy się z nim zapoznać.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy