Strona główna » Subnautica Download PC Pełna Wersja

Subnautica Download PC Pełna Wersja

by admin
Subnautica Download PC Pełna Wersja

Przeżyj prawdziwą przygodę, podszytą surrealistycznymi monstrami i całkiem rzeczywistym strachem w Subnautica Download. To pierwsza taka gra na rynku, która fenomenalnie oddaje wyjątkowe piękno podwodnego świata. Dzięki niej zanurzysz się w wirtualnej rzeczywistości, z której nie będzie ci się chciało wychodzić na powierzchnię.

Jak trafiasz do świata Subnautica Download?

Trzeba przyznać, że Subnautica Download została stworzona z wielką pasją, która przekłada się na kreatywne rozwiązania. Jako główny bohater gry trafiasz do tego wyjątkowego miejsca w wyniku nieszczęśliwego wypadku. W czasie podróży rozbijasz się i zostajesz praktycznie z niczym. Twoja zniszczona doszczętnie kapsuła stanowi jedyne miejsce, w którym jeszcze możesz się schronić na tym nieznanym dla ciebie obszarze.

Jako rozbitek niewiele możesz zrobić. Przez cały czas dążysz do tego, by wydostać się z tego wspaniałego, ale też nadzwyczaj niebezpiecznego świata. Musisz jednak jakoś sobie radzić. Dlatego w Subnautica Pełna wersja, dopóki jesteś pod wodą, dopóty konieczne jest działanie, mające na celu poprawę twojego bytu oraz bezpieczeństwa. Nieustannie też doskwiera ci samotność, choć w tym groźnym miejscu nigdy nie czujesz się, jakbyś był zupełnie sam…

Subnautica Pobierz Pełna wersja i odkrywaj głębiny

Jeśli zafascynowała cię możliwość zejścia w głębiny, Subnautica pobierz, aby przekonać się, że jedynym, co nas ogranicza, jest nasza wyobraźnia. Wspomnieliśmy już o twojej kapsule, która będzie stanowiła dla ciebie pierwsze schronienie w tej genialnej grze. Na tym jednak nie poprzestaniesz. Jeśli chcesz przetrwać, musisz się rozwijać. To twoje główne zadanie w grze.

Twórcy Subnautica Download stworzyli otwarty świat, pełen niespodzianek. Eksplorujesz tę podwodną przestrzeń krok po kroku, by odkrywać nowe właściwości, miejsca oraz zyskiwać możliwość wprowadzania w życie kolejnych rozwiązań, które pomogą ci przeżyć. Musisz nauczyć się, jak uzdatniać wodę do picia oraz gdzie szukać elementów, potrzebnych do konstruowania lepszej, bardziej bezpiecznej bazy.

W Subnautica Download osiągasz kolejno coraz wyższy poziom. To zwiększa twoje możliwości eksploracyjne oraz umiejętności. Zyskujesz w ten sposób dostęp do coraz lepszych, ciekawszych rozwiązań. Wreszcie malutki wrak kapsuły odchodzi w niepamięć, a ty możesz być dumny z rozległej stacji naukowej, którą samodzielnie stworzyłeś. Pamiętaj, że każdy znaleziony przez ciebie element, może mieć ogromne znaczenie dla dalszej rozbudowy.

Polecamy grę:  Minecraft Download PC Pełna Wersja

Bogaty świat Subnautica do pobrania bez klucza

Aby móc cieszyć oko rewelacyjnymi widokami, Subnautica pobierz jako pełną wersję i odkrywaj kolejne połacie świata przedstawionego w grze. Twórcy tej pozycji od razu pozwalają bowiem na skosztowanie ucieleśnienia ich wyobraźni, wynosząc jakość grafiki na najwyższy poziom. Co zatem czeka na ciebie pod wodą?

W Subnautica Download istnieje aż trzydzieści rozmaitych biomów. Dosłownie każdy jeden różni się od pozostałych diametralnie: ma własne środowisko, co pociąga za sobą także inne właściwości oraz różnorodne przedmioty, które przydadzą ci się w rozgrywce. Co najważniejsze, osobny biom to także nowy rodzaj głębinowych stworzeń, które na ciebie czyhają.

To jeden z najbardziej wyjątkowych elementów Subnautica Pełna wersja – świat wypchany po brzegi różnorakimi istotami. Dopracowano je ze szczególnym uwzględnieniem detali stanowiących o ich wielorakości, jest się zatem czym zachwycać. Te zjawiskowe organizmu przyciągają wzrok, a jednocześnie przerażają. Fenomenalnym dopełnieniem tak pięknej grafiki jest ścieżka dźwiękowa. Twórcy Subnautica Download postarali się także w tej kwestii. Muzyka, która towarzyszy ci w czasie rozgrywki, potrafi wywołać ciarki na placach. A odgłosy tajemniczych stworzeń porządnie przestraszyły już niejednego gracza.

Jak pobrać Subnautica Pełna wersja

Twórcą Subnautica Download jest studio Unknown Worlds Entertainmet. Odpowiadają oni również za jej wyprodukowanie. W ramach wczesnego dostępu gra była dostępna najpierw na Microsoft Windows (od 2014 roku), a następnie na MacOS (2015 rok) i Xbox One (2016 rok). Dopiero w 2018 roku wyszła z wczesnego dostępu, aby w pełni cieszyć graczy na całym świecie.

Co do tego, jak pobrać Subnautica Pełna wersja, musisz po prostu zdecydować, które źródło jest dla ciebie najpewniejsze. Powinieneś jednak wiedzieć, że masz różnorodne możliwości. Gra jest bowiem dostępna na Microsoft Windows, macOS, Xbox One, a także na PlayStation 4. Aktualnie dostępnych jest także około dwudziestu wersji językowych tego tytułu.

Biorąc pod uwagę wysoką jakość tytułu, nie ma nic dziwnego w tym, że Subnautica Pełna wersja została przyjęta bardzo dobrze. W 2018 roku zdobyła nagrody Golden Joystick Awards w kategoriach: gra roku na PC oraz Nagroda przełomu. Była także nominowana w kategorii Najlepszy desing graficzny. Do początku 2020 roku gra sprzedała się w ponad pięciu milionach egzemplarzy.

Polecamy grę:  The Forest Download PC Pełna Wersja

Kilka dodatkowych słów o Subnautica Download

Zapewne zauważyłeś już, że w Subnautica Download połączone zostały wszystkie najciekawsze elementy survivalu z odkrywaniem wspaniale rozbudowanego świata. Twórcy, zainspirowani wspaniałymi opowieściami, jak chociażby „20 000 mil podmorskiej żeglugi”  Juliusza Verne’a, nadali nowy wymiar słowu „przygoda”. Okrywając poszczególne miejsca w toku gry, natrafiasz nie tylko na to, co stanowi elementy biomu, ale również na dodatkowe, nietuzinkowe znaleziska. Nie zdziw się zatem, jeśli znajdziesz skarb, będziesz mógł zwiedzić wraki zatopionych statków lub natknąć się na pozostałości po wymarłych cywilizacjach.

Wszystko, co robisz w Subnautica Pełna wersja, powinno być nastawione na przetrwanie. To dlatego stale zdobywasz nowe przedmioty i rozwijasz swoją bazę. Mimo to, twoje karkołomne wojaże mogą źle się skończyć po zetknięciu z potężnym potworem. Twórcy gry zastosowali w tej kwestii naprawdę nadzwyczajne rozwiązanie. Porzucili oni zasadę, zgodnie z którą najlepszą obroną jest atak. Jeśli chcesz przeżyć, musisz zachować zdrowy rozsądek, a on nakazuje, byś ukrył się przed potworem i przeczekał najgorsze. Innymi słowy: nie masz szans w starciu w ogromnymi stworzeniami, więc musisz robić to, co naturalnie zrobiłby każdy człowiek, czyli uciekać.

Mimo, iż świat Subnautica Download wygląda jak żywcem wyjęty z najlepszych kinowych produkcji przygodowych, to mechanizmy nim rządzące sprawiają, że emocje, które wywołuje, są jak najbardziej realne.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy