Strona główna » Spore Download PC Pełna Wersja

Spore Download PC Pełna Wersja

by admin
Spore Download PC Pełna Wersja

Jeśli mielibyśmy wskazać jeden z najbardziej nietuzinkowych tytułów na rynku gier, z pewnością byłoby to Spore Download. To pozycja jednocześnie rewelacyjna i w pewnym sensie rewolucyjna, choć dotyczy… ewolucji. Trzeba przyznać, że zarówno sam pomysł, jak i wykonanie, są wprost genialne. Gra zapewnia rozrywkę na długie godziny i aż kipi różnorodnością. Zresztą, przekonaj się o tym sam!

Ewoluuj w Spore Download

Wszystko ma gdzieś swój piękny i nieoczekiwany początek. W Spore Download jest dokładnie tak samo – abyś mógł grać, najpierw musi narodzić się życie. Rozgrywkę zaczynasz zatem od wybrania jednej z planet w rozległym wszechświecie. To właśnie na niej zaczniesz swój cykl życia. Następnie umieszczasz swoją istotę w asteroidzie i obserwujesz, jak rozbija się ona w wybranym przez ciebie miejscu w kosmosie.

Wreszcie możesz powiedzieć, że zostałeś stworzony – twoja istotna zaczyna funkcjonować. Twoim celem w Spore Pełna wersja jest przetrwanie. Musisz zatem jeść i unikać zagrożeń. Dzięki pokarmowi rośniesz, a rosnąc, odblokowujesz kolejne elementy, które pozwalają ci się rozwijać. Z czasem decydujesz o kształcie oczu, kończyn, otworu gębowego i innych tego typu. Ewoluujesz, a wraz z tobą rozwija się świat dookoła. Fascynujące, nieprawdaż?

Spore Pobierz Pełna wersja i podejmij się wyzwania, jakim jest bezustanny rozwój

Powiedzieć, że Spore Download to gra o ewolucji, to jakby nic nie powiedzieć. Jest to szeroko rozbudowany symulator życia – od samego jego początków aż po nieskończone możliwości rozwoju. W momencie, w którym zdobywasz możliwość ewoluowania, samodzielnie decydujesz o tym, w jakim kierunku twoja istotna rozkwitnie. Jaką przyjmie barwę, jaki będzie mieć kształt etc. Nie są to jednak wyboru o charakterze kosmetycznym. Mają one rzeczywisty wpływ, na przykład na to, że twoje stworzenie hałasuje, gdy się porusza, czy jest szybkie, a może bardzo silne?

Innowacyjność tej gry zaskoczyła nie tylko fanów, ale także wielu twórców, w momencie jej wydania. Jesteś ciekawy, jak działa? Spore pobierz i przejdź przez kilka etapów ewolucji. Dzięki temu przekonasz się, że faktycznie życie twojej istotny zależy wyłącznie od ciebie. Natomiast gra została opracowana a w taki sposób, że wiele elementów jest generowanych w czasie rzeczywistym. Również animacje powstają poprzez automatyczne dobieranie ich przez mechanizm gry do postaci, którą tworzysz.

Polecamy grę:  Farming Simulator 17 Download PC Pełna wersja

Edytory w Spore do pobrania bez klucza

Kolejnym powodem, dla którego Spore Download jest tak genialne, są dostępne edytory. Podstawowym z nich (mamy do niego dostęp od samego początku) jest Creature Creator. To właśnie w nim następuje kreacja istotny. Do dyspozycji mamy tułów, który można ukształtować w dowolny sposób oraz inne części, które do niego przytwierdzamy: oczy, otwory gębowe, kończyny, płetwy, kły itd. Twoje stworzenie może nie tylko zmienić barwę, ale także zyskać łuski czy sierść. Wszystko to zapisuje się punktach DNA i ma znaczenie dla przetrwania twojego gatunku.

Ponadto, w Spore Pełna wersja dostępne są także edytory innego rodzaju. Wszystko zależy od stopnia ewolucji, na którym aktualnie się znajdujesz. Możesz mieć do dyspozycji na przykład edytor budynków, pojazdów lądowych, wodnych i latających, edytor strojów cywilizacyjnych, czy nawet statków kosmicznych. Twórcy oddali w twoje kreatywne ręce odpowiedzialność za losy całego świata.

Jak pobrać Spore Pełna wersja z dodatkami?

Dostęp do różnorodnych edytorów urozmaica i tak już ciekawą rozgrywkę. Nic dziwnego, że zastanawiasz się, jak pobrać Spore Pełna wersja z dodatkami. Mamy dobrą wiadomość: twórcy gry co jakiś czas udostępniają specjalne pakiety elementów. Są one darmowe i można je pobrać przez EA Download Manager. To spory ukłon w stronę fanów tej produkcji, a jednocześnie szansa na jej dalszy rozwój, ale o tym za chwilę.

Wśród dodatków do Spore Download należy wymienić jeszcze: „Straszne i śmieszne”, „Kosmiczne przygody”, „Kończyny egzoszkieletowe” oraz ‘Części mechaniczne”. Pierwszy z nich to pakiet aż 72 elementów stworzeń, 48 stylów malowania, 24 animacje oraz 2 tła. Dzięki nim możesz tworzyć istoty straszne lub śmieszne (przypominające kreskówki). Kolejny pakiet pozwala na uczestniczenie w stworzonych przez siebie bądź innych fanów przygodach, a także na dostęp do własnej planety i 32 nowych przedmiotów.

Dwa ostatnie dodatki do Spore Download zawierają wyjątkowe elementy to zmieniania swojej postaci. „Kończyny egzoszkieletowe” zawierają 12 różnych rodzajów rąk i tyle samo nóg. Natomiast „Części mechaniczne” to aż czternaście unikalnych składników, dzięki którym twoja istota może zostać ucharakteryzowana na robota.

Polecamy grę:  Pure Farming 2018 Download PC Pełna Wersja

Co jeszcze musisz wiedzieć o Spore Download?

Choć to, że rośniesz i rozwijasz się w Spore Download, zawdzięczasz między innymi jedzeniu, to samo pożywienie spełnia także inną, równie ważną funkcję. Jak już wspomnieliśmy, wokół siebie masz cały świat przedstawiony, który zmienia się wraz z twoją istotą. Masz zatem do czynienia także z innymi stworami, które z chęcią by cię zjadły. Jeśli uda im się ciebie zaatakować, możesz umrzeć lub co najmniej stracić punkty życia. Ów punkty odzyskujesz dzięki jedzeniu.

Pisaliśmy również, że gra ma potencjał rozwojowy. Otóż, pomimo tego, iż w Spore Pełna wersja gra się w pojedynkę, to wszystko, co zostanie wytworzone przez gracza (od istot po pojazdy), jest w odpowiedni sposób katalogowane i oceniane na serwerze. Poprawna weryfikacja sprawia, że dane obiekty są redystrybuowane wśród innych graczy. Zapewnia to dostęp do stałego rozwoju rozgrywki.

Twórcy Spore Download

Kilka słów należy się jeszcze twórcom Spore Pełna wersja. Gra została wydana w 2008 roku z ramienia Electronic Arts. Dostępna jest zarówno na Microsoft Windows, jak i na macOS czy Nintendo DS. Wymagania do gry nie są zbyt wygórowane, toteż produkcja ta zadziała spokojnie nawet na starszym pececie.

Projektantem odpowiedzialnym za Spore Download jest wielka sława świata Gamerskiego – Will Wright. To on jest „ojcem” tego symulatora i to on zazwyczaj prezentuje związane z nim nowości. Nic dziwnego, że ten tytuł jest tak dobry. W końcu to Wrightowi zawdzięczamy tak genialne pozycje, jak SimCity czy The Sims.

Stań się jednocześnie istotą i kreatorem, przeprowadź swoje stworzenie i otaczający je świat przez kolejne stadia ewolucji w Spore Download.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy