Strona główna » Rimworld Download PC Pełna Wersja

Rimworld Download PC Pełna Wersja

by admin
Rimworld Download PC Pełna Wersja

Gamerzy aż przebierali nogami, czekając, aż Rimworld Download będzie wreszcie miał oficjalną premierę. Musieli uzbroić się w cierpliwość, bowiem trwało to aż pięć lat. Zgodnie jednak twierdzą, że zdecydowanie warto było poczekać. Dzięki temu zyskali świetną grę, dopracowaną nawet w najdrobniejszych detalach.

Poznaj Rimworld Download

Aż trudno uwierzyć w to, że Rimworld Download jest debiutem studia Ludeon. Ta świetnie wykreowana produkcja zalicza się do grona gier strategicznych. Mówiąc najogólniej, zarządzasz w niej kolonią postaci, przybywających na odległej planecie. Choć motyw przewodni wydaje się bardzo podobny do wielu innych tytułów, to trzeba przyznać, że Rimworld Download ma w sobie to coś, co przyciąga fanów.

Dużym powodzeniem wśród graczy cieszyła się już wersja beta, którą Ludeon wydało w 2013 roku. Przez kilka lat oczekiwano na Rimworld Pełna wersja i wreszcie w 2018 roku udało się to osiągnąć. Dziś można korzystać nie tylko z finalnego produktu, ale także ze specjalnego dodatku (Royalty), który ukazał się w lutym 2020 roku.

Rimworld Pobierz Pełna wersja i poznaj fabułę gry

Cała historia Rimworld Download dzieje się w odległej przyszłości. Ludzkość weszła już na taki etap rozwoju cywilizacyjnego, że możliwe stały się podróże w kosmos. To podstawowe założenia linii fabularnej, a reszta zależy od wyrobu, jakiego dokona gracz. Możliwe jest bowiem skorzystanie z czterech scenariuszy, a każdy z nich przebiega zupełnie inaczej.

Pierwszy scenariusz w Rimworld Pełna wersja to opcja domyślna. W niej losowo generuje się planeta, która jest podobna do Ziemi. Gracz losuje również trzy postaci, których życiem będzie kierował. W wyniku nieudanego lotu kosmicznego, ich statek rozbija się na wylosowanej uprzednio planecie.

Drugi scenariusz do Rimworld Download jest nieco bardziej rozbudowany i trudniejszy. Pięciu bohaterom udaje się ocaleć po ataku potężnych mechanoidów. Muszą oni zbudować cywilizację, jednak dysponują bardzo skromnymi zasobami. Ich broń i technologia są prymitywne, muszą zatem dążyć do ich ulepszenia.

Polecamy grę:  Planet Zoo Download PC Pełna Wersja

Kolejny scenariusz przydziela graczowi postać, którą będzie sterował. Jest to milioner, który postanawia porzucić cywilizację, w której żyje i zaspokoić swoje odkrywcze pragnienia. Wyrusza więc na podbój kosmosu. W ostatnim ze scenariuszy także do dyspozycji jest jedna postać. To najlepsza opcja dla tych, którzy lubią próbować swoich sił od zera. Jeśli ty także jesteś fanem tego typu rozgrywek, Rimworld pobierz i wybierz opcję, w której nie masz żadnych przedmiotów na start. Twoja technologia jest stosunkowo rozwinięta, ale musisz zbudować cywilizacje praktycznie z niczego.

Postaci w Rimworld do pobrania bez klucza

Twórcy Rimworld Pełna wersja zaserwowali graczom cały zestaw interesujących postaci do wyboru. Co ważne, każda z nich ma unikalne cechy. Sprawiają one, że dany bohater jedne zadania wykonuje lepiej, inne gorzej. Poszczególne postaci zostały opatrzone dokładnym wyjaśnieniem, z którego gracz dowiaduje się, jakie posiadają umiejętności.

Wyważony dobór osadników to pierwszy ważny element rozgrywki. Podejmując się wyzwania stworzenia cywilizacji w Rimworld Download, trzeba bowiem pamiętać, że przeżycie wymaga kilku elementów, na przykład dostępu do żywności, medycyny, technologii oraz bezpieczeństwa. Bohaterowie, którzy nie potrafią walczyć, nie będą w stanie bronić osady, ale sami wojownicy nie ulepszą technologii.

Jak pobrać Rimworld Pełna wersja i prowadzić rozgrywkę

Z pewnością już teraz zastanawiasz się, jak pobrać Rimworld Pełna wersja. Cóż, musimy w tym miejscu sprawić zawód fanom konsoli do gier. Ta pozycja jest dostępna wyłącznie na komputery prywatne. Została stworzona pod systemy Microsoft Windows, Linux oraz macOS. Wymagania sprzętowe nie są szczególnie wygórowane, więc możesz odkurzyć nawet nieco starszego peceta, by cieszyć się rozgrywką.

W porządku, w takim razie Rimworld pobierz na komputer, wybierz dowolny scenariusz i zacznij rozgrywkę. Jej prowadzenie opiera się głównie na zachowaniu twoich postaci. Jeśli właściwie je dobierzesz, nie powinieneś mieć problemu z podziałem zadań. Rozwój cywilizacji wymaga wykonywania różnorodnych prac. Harmonogram działań w całości zależy od ciebie.

Rzecz jasna w Rimworld Download nie strujesz każdym krokiem bohaterów – robi to za ciebie świetnie przygotowana sztuczna inteligencja. Ty odpowiadasz za zarządzanie całością procesów. Możesz przypisywać postaci do konkretnych zadań, ale zaleca się raczej przydzielanie im kategorii: na przykład rolnictwa. Wówczas dana postać będzie odpowiadała za wskazany przez ciebie obszar. Ustalasz również, kiedy odbywają się prace, a kiedy jest czas na odpoczynek.

Polecamy grę:  Twierdza Krzyżowiec Download PC Pełna Wersja

Potrzeby osadników i walka z najeźdźcami w Rimworld Download

Samo budowanie osady nie wystarczy. W Rimworld Pełna wersja masz obowiązek spełniać oczekiwania mieszkańców twojej planety. Oczywiście zaczynasz od podstawowych potrzeb, niczym z piramidy Maslowa: osadnicy muszą jeść i mieć gdzie mieszkać. Jak pewnie się domyślasz, zestaw potrzeb z czasem się poszerza. Wkrótce zapragnął oni także wygodnego życia i dostępu do rozrywki. Interesującym elementem jest różnorodność potrzeb każdej z postaci.

Co więcej, trzeba pamiętać także o zapewnieniu osadzie bezpieczeństwa. Sam fakt przebywania w kosmosie nie sprawia, że jesteście tam zupełnie sami. W Rimworld Download twoja osada może zostać zaatakowana, a zadaniem twoich postaci jest jej ochrona. Twórcy gry pomyśleli także o szczegółach. Na przykład, po bitwie musisz pochować ciała poległych, aby nie rozkładały się one na ulicy i nie rujnowały zdrowia psychicznego mieszkańców osady.

Pamiętaj, że na poziom trudności i skomplikowania gry, wpływa wybrany przez ciebie narrator oraz to, jak szybko jesteś w stanie się uczyć. W Rimworld Downlaod ważne jest zapamiętywanie szczegółów, aby przy kolejnych podejściach poradzić sobie lepiej. Musisz być też cierpliwy, aby wytrwale dążyć do celu, nawet jeśli jego osiągnięcie wymaga kilku podejść.

Wkrocz odważnie w przestrzeń międzyplanetarną, wykorzystaj swoje umiejętności i zasoby, i stwórz własną cywilizację w Rimworld Download.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy