Strona główna » Phasmophobia Download PC Pełna Wersja

Phasmophobia Download PC Pełna Wersja

by admin
Phasmophobia Download PC Pełna Wersja

Jeśli szukasz czegoś naprawdę nietuzinkowego w świecie gier, koniecznie musisz poznać Phasmophobia Download. Ten wyjątkowy tytuł w najlepszy możliwy sposób łączy ze sobą elementy horroru i gry survivalowej. Jako twór niezależnego studia, ta gra odniosła spory sukces, cieszy się bowiem dużą popularnością w społeczności gamerskiej.

Poznaj twórców Phasmophobia Download

Powstanie Phasmophobia Download zawdzięczamy niezależnemu studio Kinetic Games. Był to debiut tego przedsiębiorstwa jako producenta i wydawcy. Z pewnością można go zatem uznać za bardzo dobry start. Gra została wydana na Steamie na zasadach wczesnego dostępu w drugiej połowie 2020 roku.

Trzeba przyznać, że Phasmophobia Download bardzo szybko zaczęła cieszyć się zainteresowaniem graczy. Specjalne odcinki na jej temat zaczęły pojawiać się na YouTube, silnie wybiła się także na Twitchu. Dużym plusem było Halloween, które skłaniało graczy do poszukiwania nowości wśród horrorów.

Phasmophobia Pobierz Pełna wersja i stwórz własną historię

Zanurz się do świata horrorów, Phasmophobia pobierz i stwórz w nim własną fabułę. Jednym z najbardziej interesujących elementów gry jest fakt, iż poza ogólnym zarysem scenariusza, to ty bierzesz aktywny udział w budowaniu historii. Wcielasz się bowiem w rolę eksploratora nawiedzonych miejsc.

Jako wprawiony badacz w Phasmophobia Pełna wersja poruszasz się po nawiedzonych budynkach w pełni przygotowany, ze specjalistycznym ekwipunkiem. Do dyspozycji masz kamery CTTV, mierniki pola elektromagnetycznego oraz detektory ruchu. Ponadto, masz do dyspozycji bazę wypadową, którą jest ciężarówka, obsługiwana przez jednego z członków twojego zespołu.

Tryb wieloosobowy w Phasmophobia do pobrania bez klucza

Dlaczego mówi się, że Phasmophobia Pełna wersja to nietypowy horror? Bo choć możesz zagrać w niego w trybie singleplayer, to najciekawszą wersją jest tryb multiplayer. Włączając się do sieci, dołączasz do maksymalnie czteroosobowej drużyny. Nie jest to jednak byle jaka rozgrywka…

Cała zabawa w Phasmophobia Download polega na tym, że ta gra została stworzona w taki sposób, by idealnie pasować do wirtualnej rzeczywistości. Skorzystaj z gogli VR w czasie gry, a dopiero zobaczysz, jak wielką daje ona satysfakcję.

Świetna oprawa graficzna w Phasmophobia Download w wersji trójwymiarowej tworzy niepowtarzalny nastrój w czasie gry. Interfejs jest minimalistyczny, więc nic nie odwraca twojej uwagi od rozgrywki. Całość wieje grozą i z pewnością niejednokrotnie się wystraszysz.

Jak pobrać Phasmophobia Pełna wersja?

Póki co nie ma jeszcze informacji na temat tego, jak pobrać Phasmophobia Pełna wersja. Komercyjna wersja gry została bowiem zapowiedziana na 2021 rok, ale nie ma jeszcze konkretnej daty. Być może już niedługo będzie można nabyć ten fantastyczny tytuł, na razie jednak trzeba zadowolić się Steamem.

Dzięki dystrybucji cyfrowej Phasmophobia pobierz na komputer prywatny. Dla poprawnego działania gry należy spełnić zalecane przez producenta wymagania, do których należą: system operacyjny Windows 10 64-bit, procesor Intel Core i5-4590 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1500X 3.5 GHz, 15 GB HDD, 8 GB RAM i karta grafiki 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 290. Możesz także spróbować odpalić Phasmophobia Download  na nieco gorszym procesorze i przy 13 GM HDD.

Miejsca i duchy w Phasmophobia Download

Choć nie wiemy jeszcze, jak rozbudowana będzie zawartość Phasmophobia Pełna wersja, to spokojnie możemy mieć co do niej wysokie oczekiwania. Wystarczy spojrzeć na aktualnie dostępną wersję, by stwierdzić, że twórcy gry już teraz zaoferowali dużą różnorodność miejsc i duchów, które napotykamy w trakcie rozgrywki.

Jak już wiesz, w Phasmophobia Download poruszasz się po opuszczonych miejscach. Nie są to jednak podobne do siebie plansze. Każda z nich ma własny klimat i stanowi interesujący obiekt. Nawiedzony może być zarówno dom, jak i szkoła, szpital, farma, a nawet więzienie.

W każdym z nawiedzonych miejsc w Phasmophobia  Download spotkasz rozmaite duchy. Jest ich aż czternaście rodzajów i każdy z nich posiada własne cechy charakterystyczne. Ich poznanie jest twoim zadaniem w grze. Cała rozgrywka opiera się bowiem na zbieraniu specjalnych poszlak, które pozwolą twojej ekipie zidentyfikować spotkanego ducha.

Poczuj strach z Phasmophobia  Download

Jedno jest pewne – twórcom świetnie udało się stworzyć świat, który pozwala graczom poczuć prawdziwy strach. W Phasmophobia Download wszystko oglądasz z perspektywy pierwszoosobowej. Poruszasz się najczęściej w ciemnościach. Jeśli nie uda ci się włączyć światła (duchy wyłączają elektryczność), to jedynym jego źródłem może być twoja latarka, a i ona nie jest niezawodna.

W każdym budynku szukasz dowodów i zbierasz je, na przykład robiąc zdjęcia aparatem. Co ciekawe, w Phasmophobia Download możesz także komunikować się z duchem. Gra została wyposażona w detektor głosu. Duch może odpowiedzieć ci, jeśli złapiesz właściwe fale. Możesz z nim także rozmawiać za pomocą słynnej tabliczki ouija. Inne aktywności duchów to na przykład zapalanie i gaszenie świateł.

Zanim duch się pojawi, masz czas na zebranie dowodów. W swojej ciężarówce znajdziesz licznik, dzięki któremu zawsze możesz sprawdzić, ile minut ci pozostało. Po upływie wyznaczonego czasu musisz być gotowy na to, że duch zacznie na ciebie polować. Im dłużej przebywasz w nawiedzonym miejscu, w tym bardziej niebezpiecznej jesteś sytuacji.

Musimy przyznać, że my także czekamy na Phasmophobia Pełna wersja w komercyjnym wydaniu. Liczymy na to, że twórcy rozbudują grę o kolejne fascynujące elementy, dzięki czemu rozgrywka będzie jeszcze straszniejsza.

Sekcja komentarzy