Strona główna » NFS Payback Download PC Pełna Wersja

NFS Payback Download PC Pełna Wersja

by admin
NFS Payback Download PC Pełna Wersja

Powiew świeżości od Ghost Games – NFS Payback Download – to dowód na to, że w serii Need for Speed nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. Odświeżony klimat, nowe rodzaje zadań do wypełnienia i rozszerzona fabuła: właśnie to czeka na wszystkich fanów tego genialnego tytułu. Przekonaj się, czy nadal czujesz tę adrenalinę, poruszając się po wirtualnym świecie wyścigów samochodowych.

Współpraca przy NFS Payback Download

Świetna część większej serii, NFS Payback Pełna wersja, została stworzona przez Ghost Games. Tak jak w poprzednich latach, wydawcą tej gry nadal jest Electronic Arts. Znamy efekty współpracy tych dwóch firm przy produkcji Need for Speed, dlatego bardzo nas to cieszy. Omawiana teraz część ukazała się w listopadzie 2017 roku i do dziś jest w stanie budzić emocje.

Dzięki dużym mocom przerobowym producenta oraz w związku z ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów NFS Payback pobierz w najwygodniejszy dla siebie sposób. Możesz grać zarówno na komputerze prywatnym, jak i na Xbox One, Xbox Series S lub Series X, PlayStation 4 lub 5. Wybór jest szeroki i zależy głównie od tego, jaki rodzaj sterowania pojazdem preferujesz.

NFS Payback Pobierz Pełna wersja i odkryj nowy charakter fabuły

Wyścigi są najważniejsze, ale to nie wszystko, co jest istotne w NFS Payback Download. Tym razem fabuły gry zyskała zupełnie nowy wymiar. Było to pozytywne zaskoczenie dla fanów poprzednich wersji Need for Speed. Oś historii nabiera nowego tempa i zyskuje niespotykany dotąd klimat.

Zazwyczaj Need for Speed wiązało się z rywalizacją kierowców, tudzież poszczególnych ekip. W grę wchodziła do tego skorumpowana, brutalna policja. Tym razem charakter gry ulega z zmianie. Co powiecie na mafijne porachunki w NFS Payback Download? Dzięki nowej fabule rozgrywka staje się jeszcze bardziej bezwzględna.

NFS Payback pobierz i poznaj Tylera, Maca i Jess. To trio jeszcze do niedawna było kwartetem. Nie jest łatwo pogodzić się ze zdradą ze strony przyjaciółki, a już szczególnie wtedy, gdy przez to tracisz wszystko. Teraz przyszedł czas na zemstę. Jednakże, aby odzyskać to, co swoje i odpłacić pięknym za nadobne, musicie stawić czoła Familii. Czy jest Familia w NFS Payback Download? To typowa mafia, kartel, który zyskał władzę w mieście, wyciągając swoje macki nawet ku układom w Policji. To właśnie z tą kombinacją okrutnych gangsterów i nieuczciwych gliniarzy przyjdzie ci walczyć.

Polecamy grę:  Assetto Corsa Download PC Pełna Wersja

Trzy postaci w NFS Payback do pobrania bez klucza

Wyjątkowym elementem w NFS Payback Pełna wersja są trzy różnorodne postaci, którymi możesz sterować. Każda z nich posiada własne auto i jest potrzebna w różnorodnych zadaniach. Dobór bohaterów zależy często od rodzaju wykonywanego zadania. Co ważne, każdej postaci przypisano także jednostkowe umiejętności.

Poza własnym samochodem wszyscy bohaterowie w NFS Payback Download mają także odmienne cechy i mocne strony. Główną postacią jest Tyler, który najlepiej ze wszystkich odnajduje się w klasycznych wyścigach od punktu A do punktu B. Jego przyjaciel Mac jest Brytyjczykiem. Wyspecjalizował się w driftowaniu i off-roadzie. I wreszcie Jess, która jak nikt inny potrafi pozbyć się pościgu policji.

Jak pobrać NFS Payback Pełna wersja ze wszystkimi elementami mapy

Twórcy postarali się o to, aby świat w nowej odsłonie Need for Speed był stosunkowo rozbudowany. Na szczęście nie trzeba szukać jak pobrać NFS Payback Pełna wersja ze wszystkimi możliwymi obszarami, ponieważ mapę mamy odsłoniętą w całości już na wstępie. Co ujrzymy, wchodząc do świata nielegalnych wyścigów samochodowych?

Akcja NFS Payback Download ma miejsce w Fortune Valley. To pogodne miasto zostało stworzone na wzór emocjonującego Las Vegas. Grafika w tej części została zdecydowanie ulepszona. Rozległe obszary miejskie okraczone są pięknie prezentującymi się okolicami. Pustynne słońce sprawia, że powietrze faluje, a górskie serpentyny pozwalają odpocząć zmęczonym oczom i cieszyć wzrok soczystymi drzewami.

Na drogach w NFS Payback Pełna wersja czeka na graczy wiele atrakcji. Poszczególne odcinki zostały wyposażone w specjalne zadania. Niektóre są obszarami driftowania, na innych rozbijasz wielkie billboardy. W pewnym miejscach konieczne jest utrzymanie wysokiej średniej prędkości. Wszystko to, aby urozmaicić rozgrywkę o dodatkowe elementy.

Konkurencje w NFS Payback Download

Mnogość konkurencji to kolejny ciekawy element w NFS Payback Download. Przekonaj się sam, jak wiele potrafisz, jeżdżąc w różnym stylu. Do wyboru masz aż pięć trybów. Pamiętaj, by odpowiednio dobierać postać, którą grasz, aby uzyskiwać jak najlepsze wyniki.

Pierwszym trybem w NFS Payback Pełna wersja są klasyczne wyścigi, w których pokonujesz określoną trasę. Drugi jest tryb driftingu, w którym liczy się nie tylko prędkość, ale także styl, przede wszystkim wchodzenie w zakręty – ślizg. Kolejny tryb to wyścigi off-roadowe, dostarczające naprawdę wielu nowych wrażeń. Ciekawym wyborem jest też tryb draft, w którym musisz posługiwać się manualną skrzynią biegów.

Polecamy grę:  Forza Horizon 4 Download PC Pełna Wersja

Wyjątkowym trybem w NFS Payback Download są zadania dla agenta. Opiera się on na serii rozmaitych zadań, które musisz wykonać jako kierowca. Może to być szybkie zebranie określonych fantów (na czas) lub ucieczka przed policją w określonych okolicznościach. Z pewnością jest to interesujący rodzaj rozgrywki, który urozmaica grę.

Samochody w NFS Payback Download

Oczywiście jak Need for Speed to i fantastyczne bryki. Standardowo już NFS Payback pobierz wraz z wyjątkowymi, licencjonowanymi modelami najszybszych samochodów na świecie. Cieszą one nie tylko oko, ale również ucho wprawnego gracza, bo przecież kochamy pisk hamulców i ryk potężnego silnika.

W NFS Payback Download możesz zadbać o ulepszenie swojego wozu. Wśród klasycznych rozwiązań znajdziesz między innymi możliwość zmiany elementów karoserii, pomalowania auta czy oklejenia go winylami.

Zdobywaj forsę, ulepszaj swoje pojazdy, ćwicz umiejętności, a nade wszystko odegraj fabułę w NFS Payback Download i pokaż, że mafijne porachunki i nieuczciwi stróże prawa nie staną na twojej drodze.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy