Strona główna » NFS Heat Download PC Pełna Wersja

NFS Heat Download PC Pełna Wersja

by admin
NFS Carbon Download PC Pełna Wersja

Wyczekiwana przez fanów premiera NFS Heat Download ściągnęła do sklepów mnóstwo użytkowników. Tak dużą popularnością cieszy się praktycznie każda nowa odsłona serii Need for Speed. Zawsze jest bowiem na co czekać: to najpopularniejsza tego typu gra, która łączy w sobie elementy emocjonujących wyścigów i wciągającej fabuły.

Kilka słów o NFS Heat Download

Zanim przejdziemy do bardziej szczegółowych opisów, dotyczących NFS Heat Download, chcemy podzielić się z tobą kilkoma ogólnymi refleksjami na temat tej gry. Naszym zdaniem kolejna już wersja Need for Speed wypadła dosyć korzystnie. Sama oś, która spina ze sobą wszystkie części, pozostała oczywiście taka sama. Twórcy postarali się jednak, by gracz nie nudził się w tej kontynuacji.

Na pozytywny komentarz zasługuje także postawa Electronic Arts, które posłuchało fanów i dokonało kilku poprawek w NFS Heat Pełna wersja. Dzięki temu usunięto część problemów, na które psioczyli użytkownicy poprzednich wersji. Ten gest pokazuje, że EA zwraca uwagę na to, co jest istotne dla graczy.

Nie można jednak powiedzieć, by twórcy NFS Heat Download w ogólnie nie interesowali się stroną finansową i marketingową. Do tej części Need for Speed stworzono bardzo ciekawy trailer, który na popularnym serwisie YouTube wyświetliło już ponad jedenaście milionów osób.

Przekraczaj wszelkie limity – NFS Heat Pobierz Pełna wersja

Samochody – to najważniejszy element zarówno w NFS Heat Download, jak i każdej poprzedniej wersji tej gry. Także tym razem wypadły one absolutnie obłędnie. Są nie tylko potwornie szybkie, ale także świetnie się prezentują. EA jak zwykle uzyskało licencje na to, by zaprezentować pojazdy najlepszych marek na świecie. Wyruszając w trasę, nigdy nie jedziesz byle czym.

Jeśli chcesz przekonać się, jak genialny klimat stworzono, NFS Heat pobierz, wyrusz w pełną niebezpieczeństw drogę i wsłuchaj się w ryk silnika, mieszający się z perfekcyjnie dobraną muzyką. Ścieżki dźwiękowe od lat są bardzo mocną stroną Need for Speed i nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Polecamy grę:  The Crew 2 Download PC Pełna Wersja

Skondensowane tryby w NFS Heat do pobrania bez klucza

Miałeś przyjemność grać w poprzednie części Need for Speed? Z pewnością pamiętasz zatem, że mogłeś tak korzystać z kilku różnorodnych trybów rozgrywki. W NFS Heat Download twórcy gry postawili na bardziej skondensowaną formę. Od teraz możesz wybierać między trzema rodzajami wyścigów.

Pierwszą opcją wyścigu w NFS Heat Pełna wersja jest sprint. To klasyczna rozgrywka, w której musisz jak najszybciej dojechać z punktu A do punktu B. Drugą możliwością są okrążenia, które także należą do standardowych rozwiązań w tym gatunku. W czasie wyścigu pokonujesz bowiem okrążenia i wygrywasz, jeśli jesteś pierwszy. Możesz także zdecydować się na szeroko znany „pojedynek z duchem”, którego chyba nikomu nie trzeba objaśniać lub interesujący tryb off-road, który zaskoczy cię nie tylko poziomem trudności, ale również ciekawą grafiką.

Jak pobrać NFS Heat Pełna wersja z częściami tuningowymi?

Swego czasu w Need for Speed zastąpiono części tuningowe specjalnymi lootboksowymi kartami. Jeśli nie byłeś ich fanem i zastanawiasz się jak pobrać NFS Heat Pełna wersja z normalnymi elementami, to na pewno ucieszysz się na wieść, że EA po prostu porzuciło karty i wróciło do klasycznych części.

Każdy pasjonat tuningu ci to powie: NFS Heat pobierz, by móc pobawić się profesjonalnym ulepszaniem swoich pojazdów. W czasie rozgrywki pracujesz na swoją reputację. Im wyższy jest jej poziom, tym więcej części odblokowujesz. Wymienić możesz takie elementy jak maska, lusterka, progi, zderzaki czy felgi. To oczywiście tylko przykłady, lepiej sam sprawdź, jak wiele szans na usprawnienie samochodu zyskujesz w NFS Heat Download.

Tryb dnia i nocy  w NFS Heat Pełna wersja

Twórcy gry perfekcyjnie opracowali tryb dnia i nocy w nowej odsłonie NFS Heat Download. Tym razem to gracz decyduje, przed każdym wyścigiem, o jakiej porze ma zamiar jeździć. Obie z nich mają swoje pewne cechy charakterystyczne.

Jazda za dnia w NFS Heat Pełna wersja przypomina typową imprezę sportową. W trakcie wyścigu na ulicy pojawiają się barierki, które nie są przekraczane przez przechodniów. Policja nie interweniuje, a jazda zdaje się o wiele bardziej bezpieczna.

Polecamy grę:  NFS Carbon Download PC Pełna Wersja

Noc to coś zupełnie odmiennego. Gdy zajdzie słońce w NFS Heat Download zaczyna się prawdziwy szał. Nielegalne zawody odbywają się bowiem wprost na ruchliwych ulicach miasta. Nic dziwnego, że wówczas do akcji wkracza policja. Zatem sam udział w wyścigu to jeszcze nie wszystko – musisz także zwiać naprawdę potężnym i szybkim radiowozom.

Aby gracze nie popadli w rutynę jednoznacznych wyborów, zarówno dzień, jak i noc, przynoszą w NFS Heat Download odrębne korzyści. Za dnia można bowiem zarobić pieniądze, które przydają się choćby na nowe części czy pojazdy. Natomiast nocą pracuje się na reputację, która jest potrzebna do tego, by w ogóle móc przejść grę.

NFS Heat pobierz i wykonaj dodatkowe misje

Ciekawym akcentem w tej części Need for Speed są dodatkowe misje, które gracz ma do wykonania. Pojawiają się one jako elementy specjalne dostępne w trybie fabularnym. NFS Heat Download może się zatem zdarzyć, że będziesz musiał eskortować kogoś z miejsca na miejsce, staranować przeciwnika czy nawet śledzić inny pojazd.

Mówiąc jeszcze o dodatkowych funkcjach w NFS Heat Download, warto wspomnieć również o tym, że możesz zmieniać wygląd głównego bohatera. Masz wpływ na jego fryzurę, a także takie elementy ubioru, jak czapka, bluza i buty. Sfera ta nie jest szczególnie rozbudowana, ale stanowi przyjemny składnik, dający szansę na większą personalizację postaci.

Wydając NFS Heat Download, od razu postarano się również o umożliwienie miłośnikom serii rozgrywki online. Warto zatem ponownie zajrzeć do klasyki i odświeżyć sobie tę grę, w której czekają na ciebie: dobra fabuła, niebezpieczne wyścigi, jedyne w swoim rodzaju pościgi policyjne oraz nowe funkcjonalności, mające urozmaicić czas spędzony przy Need for Speed.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy