Strona główna » GTA Vice City Download PC Pełna Wersja

GTA Vice City Download PC Pełna Wersja

by admin
GTA Vice City Download PC Pełna Wersja

Zacna kontynuacja znanej na całym świecie serii Grand Theft Auto – GTA Vice City Download – to idealna pozycja nie tylko dla zapalonych wielbicieli tego tytułu, ale także dla wszystkich tych, którzy lubią dobrą fabułę i dreszczyk emocji. Tak się bowiem składa, że ta gra, jak żadna inna, łączy w sobie te dwa elementy. Zresztą, przekonaj się o tym sam.

GTA Vice City Download a GTA III

Z pewnością pierwszym ważnym pytaniem, które zadaje sobie większość fanów GTA Vice City Pełna wersja, jest sposób powiązania tej części z wydanym przed nią Grand Theft Auto III. Spieszymy zatem z wyjaśnieniem: otóż GTA Vice City Download to prequel do poprzedniej części. Oznacza to, że akcja gry toczy się przed okresem, który znamy z trójki. W związku z tym częściowo poruszamy się w częściowo znanej nam historii, ale odkrywamy także wiele nowych wątków.

Dowiedz się jak pobrać GTA Vice City Pełna wersja i zapoznaj się dokładnie z fabułą, a przekonasz się, że warto wyłapywać zarówno nowości, jak i powiązania między Vice City a GTA III. Z pewnością od razu zauważysz, że główny bohater różni się od tego, którego znasz z Grand Theft Auto III. Pojawią się jednak postaci, które na bank będziesz kojarzyć. Dzięki najnowszej wersji gry poznasz ich historię i losy, które doprowadziły ich do tego wydarzeń z trójki.

Zagraj już teraz: GTA Vice City Pobierz Pełna wersja

Wejdź w przestępczy świat pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji i niezwykle silnych emocji, zagłębiając się w GTA Vice City Download. Historia twojej postaci toczy się w fikcyjnym mieście o nazwie Vice City. Producenci stworzyli tym samym miejsce, które wzorowane jest na rzeczywistym Miami w stanie Floryd. Akcja rozgrywa się jednak pod koniec lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

Wychodzisz właśnie z więzienia jako Tommy Vercetti, gdzie spędziłeś ostatnie piętnaście lat. Zostałeś wrobiony w udział w strzelaninie. Jednak, jak przystało na GTA Vice City Download, nie obierasz nowej, prostej drogi życiowej. Zamiast zająć się uczciwą pracą, wracasz do współpracy ze starym przełożonym i otrzymujesz zadanie założenia nowej filii narkotykowej. Musisz skorzystać z dostępnych zasobów i otrzymanych pieniędzy, aby wypełnić swoje zadanie w Vice City.

Polecamy grę:  GTA SA Download PC Pełna Wersja

Zdrada to jeden z nieodłącznych elementów tej historii. GTA Vice City pobierz i przekonaj się, jak trudne zadanie masz do wykonania. Tracisz bowiem wszystko, co masz na starcie. Musisz więc nie tylko dowiedzieć się, przez kogo twoje pieniądze się rozpłynęły, ale także spróbować je odzyskać. To jeszcze nie koniec, ale nie chcemy zdradzać wszystkiego. W GTA Vice City Download czeka bowiem na ciebie wojna nie tylko z rywalami, ale także z pozornymi przyjaciółmi. Wiarołomstwo, wrabianie, kradzieże i zabójstwa – to właśnie zestaw startowy do Grand Theft Auto.

Inspiracje w GTA Vice City do pobrania bez klucza

Cały świat GTA Vice City Pełna wersja opiera się oczywiście na klasycznych rozwiązaniach znanych z poprzednich wersji. Niemniej jednak w grze widać, że jej twórcy inspirowali się także innymi dziełami. Znamiennym pozostaje fakt, iż to kolejna już część Grand Theft Auto z tak świetną ścieżką dźwiękową. Jako gracz mamy do dyspozycji kilka stacji radiowych i możemy zdecydować, której z nich chcemy słuchać. Przygrywać będą nam przeboje lat 80-tych.

Jednym ze źródeł inspiracji do GTA Vice City Download był film „Człowiek z blizną”. Ponadto, niektóre wydarzenia, a także miejsce akcji oraz (oczywiście) sama nazwa, nawiązują do słynnego serialu „Miami Vice”. W całej grze dostrzegalny jest także wpływ kultury lat osiemdziesiątych. Przejawia się to na przykład w ubiorze postaci, u których przeważają bawełniane elementy stroju o barwach pastelowych lub białej.

Jak pobrać GTA Vice City Pełna wersja i na jakie urządzenia?

Samą grę GTA Vice City pobierz najlepiej wprost od Rockstar Games. Ten świetny producent zawsze dba o bezpieczeństwo użytkowników. Rzecz jasna tradycjonaliści mogą także zakupić grę w wersji na płycie. Szczególnie, iż jest ona dostępna zarówno na komputery prywatne, jak i na PlayStation.

Prawdziwą gratkę Rockstar Games zafundowało fanom GTA Vice City Download na dziesięciolecie gry. Otóż w 2012 roku producent wypuścił wyjątkową wersję gry na platformy mobilne: zarówno Android, jak i iOs. Od tej pory miłośnicy mogą cieszyć się grą bez przerwy.

Co zmieniło się w GTA Vice City Download?

Rockstar Games, choć skorzystało ze znanych już wcześniej rozwiązań, wprowadziło do GTA Cive City Pełna wersja liczne nowości. Pierwszą zauważalną zmianą jest głos głównego bohatera – przede wszystkim przestał on całkowicie milczeć, dla postaci nagrano specjalne ścieżki.

Polecamy grę:  Call Of Duty 2 Download PC Pełna Wersja

Kolejna zmiana w GTA Vice City Download to oczywiście samo miasto. Jak już zostało wspomniane, inspiracją do jego stworzenia jest prawdziwe Miami na Florydzie. W grze podzielono miasto na dwie wyspy. Co ważne, nie ma nigdzie szarych, nudnych ekranów. GTA zostało dopracowane, jest barwne i tętni życiem. Do budynków można wchodzić i sprawdzić, jak wyglądają w środku. Zmiany widoczne są także na morzu – przejrzysta woda pozwala obserwować podwodne stworzenia.

Oczywiście w GTA Vice City Download nie mogło zabraknąć usprawnień dotyczących pojazdów. Przede wszystkim są one ulepszone pod względem sterowania oraz szybkości. Wyraźnie widać także zmianę w realizmie: zarówno sama jazda, jak i uszkodzenia o wiele lepiej odzwierciedlają rzeczywistą fizykę. Przykładem jest przyczepność samochodu w czasie jazdy po mokrej nawierzchni. Nad Vice City pojawiły się także helikoptery. Bohater ma również możliwość przemieszczania się wodolotem. Zwiększono także liczbę dostępnych łodzi.

Mówić o asortymencie nie możemy także zapomnieć o tym, że w GTA Vice City Download zwiększyła się ilość dostępnej broni. Do tradycyjnych elementów dołączyły tak nietuzinkowe przedmioty, jak śrubokręt, młotek i piła.

Naprawdę szkoda to przegapić! Oddaj się w błogie ramiona klasyki i przekonaj się, jak bardzo wciągnie cię historia Tommy’ego Vercetti. Jeśli pragniesz dodatkowych wrażeń, GTA Vice City pobierz modyfikację do gry z 2019 roku, która przenosi realia Vice City na silnik GTA V.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy