Strona główna » GTA SA Download PC Pełna Wersja

GTA SA Download PC Pełna Wersja

by admin
GTA SA Download PC Pełna wersja

Jeśli jakaś pozycja zasługuje na tytuł gry wszech czasów, to z pewnością jest to GTA SA Download. Grand Theft Auto: San Andreas to już kolejna część niezwykle popularnych pozycji z tej serii. Choć powiela ona pewne elementy rozgrywki, to zdecydowanie nie można powiedzieć, że jakikolwiek gracz będzie się przy niej nudził.

Niepowtarzalny klimat GTA SA Download

Jeśli adrenalina, emocje i klimatyczne gry to twój świat, GTA SA pobierz jak najszybciej, by przekonać się o tym, że w wirtualnym świecie także można zbudować wyjątkową historię. Akcja Grand Theft Auto: San Andreas fenomenalnie oddaje niepowtarzalną aurę Zachodniego Wybrzeża lat 90-tych. Twórcy postarali się o to, by odzwierciedlić ją, wplatając w grę kilka wątków związanych z realnymi wydarzeniami.

Fabuła GTA SA Pełna wersja została ulokowana dokładnie w 1992 r. Twoja postać, CJ, jest Afroamerykaninem, którego życie nie rozpieszczało. Wychowywanie się w prawdziwym getcie przełomu wieków i czerpanie wzorców ze świata przestępczego, pozostawiło po sobie blizny i bolesne wspomnienia. Choć próbowałeś wyrwać się z tego świata, musisz wrócić do Los Santos na pogrzeb swojej matki. Na miejscu zostajesz wrobiony w zabójstwo przez skorumpowaną policję, która w GTA SA Download jest zjawiskiem powszechnym. Nie możesz zatem opuścić stanu. Widząc też, że twoja rodzina oraz gang, w którym działają twoi przyjaciele, nie radzą sobie, postanawiasz zostać i pomóc.

Czy grafika zawodzi? GTA SA Pobierz pełna wersja i przekonaj się sam

Od początku słychać było nieliczne głosy na temat tego, że grafika w GTA SA Download zawiodła stawiane przed nią oczekiwania. Faktycznie, niewiele zmieniło się od poprzednich wersji. Warto jednak posłuchać w tej kwestii samych fanów gry, których jest przecież miliony na całym świecie. W ich mniemaniu grafika ma drugorzędne znaczenie wobec innych, bardzo dobrych usprawnień.

Polecamy grę:  GTA 5 Download PC Pełna Wersja

Trzeba zatem pamiętać o tym, że GTA SA Pełna wersja jest jedną z tych gier, w których grafika ma drugorzędne znaczenie. Dużo ważniejsza jest sama rozgrywka: możliwości postaci, scenariusz, wydarzenia następujące po sobie kolejno w grze. Co ważne, Grand Theft Auto zawsze nadrabia grafię jednym genialnym elementem: doborem muzyki.

GTA SA do pobrania bez klucza: na jakim sprzęcie działa?

Możliwości sprzętowe są bardzo szerokie. Jeśli jesteś fanem PC, GTA SA Pobierz na swój komputer. Twórcy gry zadbali także o fanów konsoli, toteż gra dostępna jest zarówno na PlayStation, jak i na Xbox. Dodatkowo uruchomienie rozgrywki na konsoli umożliwia włączenie trybu dwuosobowego. Jest to specjalna opcja, w której możesz realizować wybrane misje z jeszcze jednym graczem. Na stronie GrandGamer.pl możesz pobrać więcej gier, do czego zachęcamy.

Wspomniane już wyżej kwestie związane z grafiką wpływają także na to, że do GTA SA Download nie trzeba spełniać żadnych wygórowanych wymagań. Dlatego też spokojnie możesz sprawdzić podstawowe parametry, aby przekonać się, że gra ruszy na niemal każdym współczesnym komputerze.

Jak pobrać GTA SA Pełna wersja i zacząć grać?

Wydawca gry, Rockstar Games, dba o nowoczesne rozwiązania dla swoich użytkowników. W związku z tym dostępne jest GTA SA Download do pobrania wprost od producenta. Można także nabyć grę w sposób tradycyjny.

Rozpoczynając rozgrywkę w GTA SA Download, z pewnością zauważysz, że tym razem masz dostęp do całego stanu. Pojawiły się w nim trzy miasta: Los Santos, San Fierro oraz Las Venturas. Nietrudno domyślić się, że są one wzorowane na prawdziwych miejscach, czyli Los Angeles, San Francisco i Las Vegas. Oczywiście nie jest to jedyna zmiana, którą dostrzeżesz od razu.

Zdecydowanie na plus należy odnotować zwiększone możliwości personalizacji postaci w GTA SA Pełna wersja. Co prawda twój bohater jest z góry określony, ale możesz zmienić jego fryzurę czy ubiór. Pojawiła się również możliwość zrobienia postaci tatuażu. Przyjemnym rozwiązaniem jest pozwolenie Carlowi na prowadzenie rozmów z osobami spotkanymi na ulicy. Według twórców gry, dla samego bohatera nagrano 4200 linii dialogowych.

Polecamy grę:  Call Of Duty 2 Download PC Pełna Wersja

Nowe rozwiązania w GTA SA Download

Miłośnicy GTA SA Download zgodnie twierdzą, że ich serca zostały podbite szczególnie dzięki wielu innowacjom, wprowadzonym przez twórców gry. Jednym ze świeżych rozwiązań jest dopuszczenie do użytku bohatera nowych pojazdów. Wśród nich znajdują się rowery, traktory, quady, żniwiarki i pociągi.

Zmian doczekała się także sama postać. Oprócz wspomnianych opcji personalizacji bohatera uzyskał on także kilka nowych umiejętności. GTA SA pobierz i sprawdź, jak CJ pływa i nurkuje, a nade wszystko – co jest szczególnie przydatne przy pościgach – przeskakuje ogrodzenia. Ponadto, twój bohater może nauczyć wybranej sztuki w walki w siłowni na mieście.

W GTA SA Download pojawiły się także nowe minigry. Odtąd twoja postać może zagrać na przykład w bilard czy koszykówkę. Dostępne stały się także automaty do gier. Ponadto, w tej wersji gry odbywają się także zawody lowriderów.

Świetnym elementem ulepszeń jest także nowa jakość sztucznej inteligencji w Grand Theft Auto. Dla przykładu: przy strzelaninie osoby postronne już nie tylko uciekają, ale także kucają przerażone. Dużo szybsza jest także reakcja policji.

Rozwój postaci w GTA SA Download

Sporym udogodnieniem jest to, że GTA SA Pełna wersja wciąż pozwala na rozwijanie umiejętności postaci. Carl coraz lepiej może prowadzić pojazd czy celniej strzelać. W czasie gry ulepszane są także takie elementy postaci jak wytrzymałość, pojemność płuc, a nawet atrakcyjność. Ponadto, w rozgrywce pojawia się nowa opcja. Od teraz możesz dokonywać kradzieży w mieszkaniach.

Dbając o Carla w GTA SA Download, nie zapomnij o… jedzeniu! Wbrew pozorom odgrywa ono naprawdę ważną rolę w grze. Przede wszystkim, trzeba jeść, by nie umrzeć z głodu. Jednak, jeśli będziesz się opychać – przytyjesz. Będzie to miało wpływ nie tylko na wygląd twojej sylwetki, ale także na sprawność postaci. Jedząc zbyt mało, stracisz na wadze i muskulaturze. Carl może nawet zwrócić pokarm, jeśli zjesz go zbyt dużo naraz.

To tylko powierzchowny opis, który nie odda nastroju tej gry. Skoro już wiesz jak pobrać GTA SA Pełna wersja, nie pozostaje ci nic innego, jak ruszyć na podbój San Andreas.

Polecamy grę:  GTA Vice City Download PC Pełna Wersja

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy