Strona główna » GTA 5 Download PC Pełna Wersja

GTA 5 Download PC Pełna Wersja

by admin
GTA 5 Download PC Pełna Wersja

Nowa, fantastyczna odsłona jedna z najlepszych gier na świecie, czyli GTA 5 Download weszła z wielkim hukiem na rynek gamerski i z takim też pozostała w sercach fanów. Choć ta część ukazała się w pierwszej połowie 2015 roku, to nadal jest uznawana za jedną z najlepszych odsłon Grand Theft Auto.

Podstawowe informacje: GTA 5 Download

Jak już wspomnieliśmy powyżej, GTA 5 Download ukazało się w 2015 roku. Na ten okres datuje się premierę na komputery prywatne. Producent gry pomyślał oczywiście także o miłośnikach gry na konsolach. Tytuł ten jest zatem dostępny nie tylko na PC, ale także na PS4, Ps3, Xbox One i X360. Wymagania co do parametrów oczywiście wzrosły, ale nie powinno to martwić użytkowników nieco słabszego sprzętu. W GTA 5 Download dano użytkownikowi dostęp do wielu opcji graficznych. W ten sposób powstała duża skalowalność, która pozwoli uruchomić grę także na nieco starszych pecetach.

Warto wspomnieć także o tym, że GTA 5 Pełna wersja pobiła na głowę nie tylko inne gry tego typu, ale także kilka rekordów Guinnessa. Pierwsze sześć dotyczy oczywiście rekordów sprzedaży. Wielką uwagę fani poświęcili także zwiastunowi do tej odsłony – pobił on rekordy oglądalności w kategorii przygodowych gier akcji.

GTA 5 Pobierz Pełna Wersja i zanurz się w fantastycznej fabule

Wciągające losy trzech różnych postaci, które nieoczekiwanie splatają się ze sobą – GTA 5 pobierz i wciel się w Michaela, Trevora i Franklina. Pierwszy z nich to typowy gangster na emeryturze. Monotonia dnia codziennego pcha jego wspomnienia ku dawnym, emocjonującym czasom. Franklin to typowy cwaniaczek, pracujący dla jednego z dealerów samochodowych. Legalna praca nie jest jednak jego domeną – zadaniem Franklina jest odzyskiwanie nieopłaconych pojazdów. Tak się składa, że jedno z takich aut będzie w rękach syna Michaela. To doprowadzi do burzliwego pierwszego spotkania bohaterów.

Polecamy grę:  GTA SA Download PC Pełna Wersja

Prawdziwa akcja w GTA 5 Download zaczyna się jednak, gdy do gry dodatkowo wkroczy Trevor. Osobnik nadzwyczaj wybuchowy i brutalny, ale też zaskakująco błyskotliwy wtedy, kiedy trzeba to dawny przyjaciel Michaela. Jak pewnie się domyślacie, nie była to przyjaźń oparta na wypadach na kawkę i ryby.

Jakie są nowości w GTA 5 do pobrania bez klucza?

Pierwszą nowością, którą na pewno już odnotowaliście, jest możliwość sterowania trzema postaciami. To wyjątkowy przełom w GTA 5 Download, ponieważ dotychczas wcielaliśmy się zawsze wyłącznie w głównego bohatera. W związku z tą zmianą pojawiło się kilka dodatkowych innowacji. Niektóre misje wymagają na przykład tego, by wykonywał je konkretny bohater. Ponadto, każdy z nich ma unikalne cechy, które po raz pierwszy dostrzegamy „na żywo”, w czasie gry.

Znajdzie się także coś świeżego dla fanów minigier i dodatkowych aktywności w Grand Theft Auto. Jeśli należysz do tej grupy GTA 5 pobierz i zobacz, co pojawiło się w tym wydaniu gry. Twoi bohaterowie mogą udać się na tenisa czy golfa lub wziąć udział w triathlonie. Nie są to jednak jedyne aktywności. Twoja postać może także udać się na zakupy, do fryzjera lub po prostu rozsiąść się wygodnie przed telewizorem.

Jak pobrać GTA 5 Pełna wersja by mieć wszystkie misje?

Klasycznie już, odpowiedź na pytanie jak pobrać GTA 5 Pełna wersja brzmi: najlepiej wprost od producenta lub ze sprawdzonych serwisów. Sama pełna wersja gry nie wpływa jednak na pojawienie się natychmiast wszystkich misji. Trzeba przechodzić kolejne poziomy, aby z czasem odblokować następne zadania. Ich wypełnienie, jak już wspomnieliśmy, wymaga czasem użycia określonej postaci, a te należy najpierw odblokować.

Umiejętności, które znamy z wcześniejszy wersji GTA 5 Download, pojawiają się także w piątce. Można je oczywiście rozwijać – jeśli dużo chodzisz, masz lepszą kondycję i szybciej biegasz. Każdy bohater, którym gramy, ma jednak także swoje unikalne cechy. Wyjątkowość Franklina polega na przykład na tym, że jest on najlepszym kierowcą z całej paczki. W czasie jazdy może wrzucić slow motion, dzięki czemu idealnie wchodzi w zakręty i jest mistrzem gubienia pościgów. Trevor w GTA 5 Pełna wersja to gość od prawdziwej rozwałki. Kiedy wpadnie w szał zadaje nieprawdopodobne obrażenia, a sam praktycznie ich nie odnosi. Natomiast Michael najlepiej sprawdza się w czasie walki, włącznie z wymianą ognia. On także może zwolnić czas, a dzięki temu precyzyjniej likwidować przeciwnika.

Polecamy grę:  Call Of Duty 2 Download PC Pełna Wersja

Co jeszcze znajdziesz w GTA 5 Download?

Jednym z zaskakujących elementów GTA 5 Pełna wersja jest nie tylko możliwość grania trzeba postaciami, ale także wszystko, co się z tym wiąże. Po pierwsze, między bohaterami możemy przełączać się w dowolnej chwili. Dzięki temu gra staje się o wiele bardziej różnorodna. Ponadto, oprócz unikalnych cech i własnej historii, każdy z nich funkcjonuje w innym środowisku. Na przykład Michael w GTA 5 Download mieszka w bogatej dzielnicy, a Franklin w ubogiej, gdzie czyhają na niego różne uliczne zagrożenia charakterystyczne dla tego typu miejsc.

Całe środowisko gry GTA 5 Download jest wspaniale rozwinięte. Akcja toczy się w nowoczesnym mieście Los Santos (w 2013 roku), wzorowanym oczywiście na Los Angeles. Przygotowana grafika satysfakcjonująco odzwierciedla różnorodne stany pogodowe oraz zmienny tryb: dzień/noc. Co ważne, zwiększono zasięg pola widzenia. Nie ma już zatem problemu z pojawiającymi się nagle przedmiotami. Samo otoczenie także zostało przedstawione w sposób bardziej szczegółowy, co z pewnością cieszy oczy tych graczy, którym zależy na dobrych rozwiązaniach graficznych.

GTA 5 pobierz i poczuj to sam!

Aby poczuć prawdziwy klimat GTA 5 Download, trzeba to wszystko zobaczyć samemu. Dopełnieniem niepowtarzalnego klimatu są sceny inspirowane kinem akcji największego formatu. Jeśli do tego dodasz własną muzykę (pojawiła się bowiem opcja wrzucenia własnej playlisty), niepowtarzalny nastrój masz gwarantowany.

Zapaleni miłośnicy tej serii nade wszystko cenią sobie także możliwość dzielenia się wrażeniami z innymi. Dlatego w GTA 5 Download tak bardzo doceniono tryb reżyserski. Dzięki niemu można w każdej chwili zgrywać fragmenty swojej gry. Na YouTube pojawiło się już wiele filmów złożonych z akcji przeprowadzanych przez graczy.

Nie ma się co zastanawiać: świetnie przygotowana fabuła, ulepszona grafika, nowe możliwości i wyjątkowe rozwiązania dedykowane graczom – dla tych powodów warto mieć GTA 5 Download na swoim pececie.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy