Strona główna » FIFA 20 Download PC Pełna Wersja

FIFA 20 Download PC Pełna Wersja

by admin
FIFA 20 Download PC Pełna Wersja

Przekonaj się, co tym razem EA Games przygotowało dla swoich fanów, wydając gorącą nowość z serii FIFA 20 Download – kolejną wersję gry sprzedającej się w milionach egzemplarzy. Ta odsłona nie bez powodu pobiła kolejne rekordy sprzedaży, które należą już do standardu EA Games. Choć nowości z tej serii ukazują się co roku, to wierni fani ponownie szturmowali sklepy stacjonarne i internetowe, aby jak najszybciej nabyć dwudziestkę.

Kilka słów o FIFA 20 Download

My nie znamy żadnej osoby, która nie wiedziałaby, czym jest FIFA 20 Pełna wersja lub ogólnie cała ta seria, a ty? Cóż, tak myśleliśmy. To nadzwyczaj popularna gra – skupia wokół siebie fanów z całego świata. Jako symulator gry w piłkę nożną radzi sobie o wiele lepiej niż jakikolwiek inny produkt tego rodzaju. Wszystko to dzięki świetnym rozwiązaniom oraz dążeniu do jak największego realizmu.

Podstawową zaletą gry w FIFA 20 Download jest różnorodność możliwości. Pozycja ta świetnie sprawdzi się dla każdego, kto lubi samotne rozgrywki i testowanie swoich umiejętności w starciu ze sztuczną inteligencją. Pozwala ona także na rozwój kariery, nie zapętla się zatem wyłącznie wokół powtarzalności rozgrywania meczów  – każdy z nich jest inny. Mało tego, FIFA 20 pobierz i zobacz, jak świetnie sprawdzi się ona jako rozrywka także w czasie spotkań ze znajomymi. Rozgrywanie wspólnych meczów daje nie tylko dreszczyk emocji związany z realną rywalizacją, ale również wielką radość.

Zmiany: FIFA 20 Pobierz Pełna wersja i sprawdź

Oczywiście to, co wszystkich interesują najbardziej, to odpowiedź na pytanie: co nowego znajdziemy w FIFA 20 Download? Jak zwykle polecamy przekonać się o tym na własnej skórze, ponieważ wtedy nawet najdrobniejsze niuanse są zauważalne. Postaramy się jednak przybliżyć podstawowe usprawnienia wprowadzone przez EA Games. Być może dzięki temu, ułatwimy wam nieco decyzję o zakupie gry.

Polecamy grę:  FIFA 21 Download PC Pełna Wersja

Jedną z najbardziej widocznych zmian w FIFA 20 Download, która jest dostrzegalna w czasie samej rozgrywki, jest znaczące zwolnienie tempa. Sami twórcy tłumaczą, że chcieli zadbać o to, by mecze były bardziej zbliżone do rzeczywistości. Co więcej, piłka jest także nieco bardziej nieprzewidywalna. Nasi zawodnicy muszą zatem ćwiczyć precyzję jeszcze bardziej, aby móc grać skutecznie. Oddani fani FIFA 20 Pełna wersja z pewnością odetchnęli także z ulgą, gdy zauważyli, że dużo lepiej wyważone stały się działania bramkarzy. Usunięto wreszcie ich super moce, dzięki czemu napastnik w końcu ma z nimi szanse w starciu sam na sam. To usprawnienie także wpływa na naturalność rozgrywki.

House Rules w FIFA 20 do pobrania bez klucza

Wielu graczy martwiło się o House Rules, które tak polubili. W FIFA 20 Download nadal są one dostępne. Można zatem spokojnie prowadzić mecze według własnych zasad, co zdecydowanie urozmaica czas spędzany przy konsoli. Ponadto, EA Games wzbogaciło najnowszą wersję o dwa świeżutkie tryby.

Pierwszy tryb w FIFA 20 Download wśród tych opcji to Król Wzgórza. Twoje zadanie polega w nim oczywiście na tym, by zdobywać bramki. Nie jest to jednak takie proste – aby to uczynić, musisz najpierw utrzymać posiadanie piłki w wyznaczonym fragmencie. Druga opcja to Piłka Fortuny. Być może nie jest ona szczególnie porywająca, jednak jej zadaniem jest głównie zabawienie gracza. I zadanie to spełnia świetnie! FIFA 20 pobierz i wejdź w tryb Piłka Fortuny, aby sprawdzić, czy los ci sprzyja. Co chwilę zmieniają się tam atrybuty zawodnika, więc raz strzelasz z ogromną siłą, raz biegasz z zawrotną prędkością itd. Punkty także przyznawane są losowo!

Jak pobrać FIFA 20 Pełna wersja VOLTA

Zdecydowanie największym sukcesem FIFA 20 Download jest VOLTA. Na szczęście nie jest to żaden dodatek, lecz pełnoprawny tryb gry, który otrzymujesz przy zakupie gry. Dzięki temu nie musisz martwić się tym, jak pobrać FIFA 20 Pełna wersja z najbardziej atrakcyjną nowością tego wydania. Czym jest słynna VOLTA? To bardzo ciekawa opcja znana między innymi z FIFA Street. Tryb ten został skrojony w taki sposób, by z powodzeniem mogła się nim bawić dwóch graczy. Włączono także możliwość robienia kariery.

Polecamy grę:  FIFA 21 Download PC Pełna Wersja

VOLTA FIFA 20 Download opiera się na rozgrywkach ulicznych i halowych, które odbywają się na licznych arenach, umieszczonych na całym świecie. Do wyboru masz opcje z drużyną trzyosobową, czteroosobową (w tym rozgrywka bez bramkarza), pięcioosobową, a także grę z bandami lub bez nich. Świetnym elementem tej części gry są różne sztuczki, takie jak odegrania podeszwą czy strzały piętką.

FIFA 20 pobierz i przekonaj się, co jeszcze na ciebie czeka

Wspomniana już wyżej VOLTA jest często wymieniana jako jeden z najlepszych komponentów FIFA 20 Download. Dlaczego? Ponieważ idealnie spełnia swoją rolę – ma bawić i właśnie to robi najlepiej. Idealnie nadaje się do gry z inną osobą, bo niekoniecznie chodzi w niej o zwycięstwo, ale właśnie o triki i nowe zagrania.

Wśród licznych modyfikacji z pewnością spodoba ci się także to, że w FIFA 20 Download wreszcie zajęto się stałymi elementami gry, czyli rzutami wolnymi i karnymi. Teraz masz do dyspozycji celownik, który zwiększa się wraz z siłą planowanego uderzenia. Twój zawodnik będzie teraz o wiele bardziej precyzyjny, a przy rzucie wolnym możesz nadać piłce pożądaną rotację.

Ważnym elementem FIFA 20 Download są także… fani tej serii. Wirtualne rozgrywki, rankingi, rywalizacja, ale także dzielenie się najciekawszymi rozgrywkami, dobrymi meczami czy wyjątkowymi bramkami, to zalety płynące z tak zaangażowanej społeczności. Dodatkowym uatrakcyjnieniem zabawy jest świetna muzyka oraz nagrody otrzymywane w grze. Wśród nich znajdują się na przykład elementy dekoracyjne stadionu.

Chociaż FIFA 20 Pełna wersja nadal nie można nazwać grą idealną, bowiem przed EA Games jeszcze wiele pracy nad usprawnieniami, to z pewnością jest ona wciągająca i coraz lepsza. Spełnia także niezwykle ważną funkcję: pozwala na rozerwanie się w gronie znajomych. Nie ma to, jak w sobotni wieczór zagrać dobry meczyk.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy