Strona główna » Fall Guys Download PC Pełna Wersja

Fall Guys Download PC Pełna Wersja

by admin
Fall Guys Download PC Pełna Wersja

Miłośnicy platformówek wreszcie doczekali się czegoś, co połączy ich gamerską pasję z kupą śmiechu – Fall Guys Download. To z pewnością jedyna taka gra na rynku, która rozbawi do łez gracza w każdym wieku. Jeśli dotąd nie znaliście tego tytułu, macie czego żałować! Być może nie jest on szczególnie rewolucyjny, ani nawet nadzwyczaj rozbudowany, ale na bank wprowadza nową jakość rozrywki do gier zwanych szeroko battle royal.

Co to jest Fall Guys Download?

Z założenia Fall Guys Download to gra kategoryzowana jako battle royal. Na pewno kojarzycie ten gatunek: ogromne pole bitwy, jakim najczęściej jest otwarta mapa, potężne bronie i zabójcze ciosy, masa bystrych przeciwników w trybie wieloosobowym, poważne starcia, wielkie porażki i genialny smak zwycięstwa, gdy tylko my przeżyjemy. Cóż, W Fall Guys Pełna wersja… tego nie znajdziecie. Oczywiście jest to battle royale, ale nieco nietuzinkowe.

Niełatwo jest oddać charakter tej pozycji, dlatego najlepiej Fall Guys pobierz sam i zobacz, jak niecodzienna może być gra, w której, bądź co bądź, chodzi jednak o zwycięstwo. Mnogość graczy, którzy walczą ze sobą o to, który z nich zostanie ostatnim na planszy, to jedyny element, który ten tytuł dzieli z innymi podobnego gatunku. Nie ma tutaj krwawych walk, niekończących się pól bitwy i oponentów o nierównej sile.

Wejdź do komicznego świata Fall Guys Pobierz pełna wersja

Świat przedstawiony w Fall Guys Download jest naprawdę przekomiczny. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to mnogość jaskrawych barw. Zostały one zastosowane dosłownie wszędzie – na mapach, obiektach, postaciach. W tej grze nie uświadczysz żadnej szarej i nudnej przestrzeni, ani też nudy w ogóle!

Rozgrywka w Fall Guys Download odbywa się na pomniejszych planszach, które swoją atmosferą przypominają nieco parki rozrywki, tylko o wiele bardziej kolorowe. Samo pole gry jest trójwymiarowe. Poruszając się po nim, możesz biegać, skakać, wspinać się czy też nurkować. Wszystko jedno – byle zepchnąć przeciwników z planszy lub zatrzymać ich tuż przed samą metą.

Polecamy grę:  Terraria Download PC Pełna Wersja

Postaci w Fall Guys do pobrania bez klucza

Każda postać w Fall Guys Pełna wersja jest równie zabawna, co dostępne plansze. Co istotne, są one dostępne w pełnej krasie dla każdego użytkownika. Kto walczy na osławionej, jaskrawej arenie? Ludziki, którymi sterują gracze, przypominają żelkopodobne stworki. Wyglądają one uroczo i gapowato jednocześnie. Przekłada się to zresztą na ich wirtualną rzeczywistość – faktycznie, wszystkie postaci, co do jednej, są okropnie niezdarne.

Z pewnością już powoli wyobrażasz sobie kilkadziesiąt nieporadnych bohaterów Fall Guys Download, którzy w biegu z kolorowymi przeszkodami, potykają się, wpadają na siebie i na swój dziwaczny sposób, próbują ze sobą walczyć. Jesteś jednak dopiero w połowie drogi do tego, by zyskać pełen obraz tej niezwykle rozrywkowej pozycji.

W czasie rozgrywki, jeśli odnosisz sukcesy, zyskujesz specjalną walutę. Dzięki niej zrobisz zakupy w Fall Guys Download. Jakie? Otóż masz prawo do tego, by zmieniać kolor swojej postaci. To jeszcze nie wszystko! Każdy ludzik może mieć swój własny strój. Wokół ciebie biegają zatem żelki przebrane za hot-dogi czy gołębie. Może sam zechcesz być kogutem?

Jak pobrać Fall Guys Pełna wersja?

Zastanawiając się, jak pobrać Fall Guys pełna wersja, musisz najpierw zdecydować, na czym tak właściwie chcesz grać. Tytuł ten jest bowiem dostępny na różnego rodzaju sprzęt. Możesz bawić się świetnie na pececie, jak i na PlayStation 4. Twórcy gry zapowiedzieli także, że wkrótce powstaną wersje na Nintendo Switch, Xbox One oraz Xbox Serie X. Niestety nie podano jeszcze dokładnego terminu, bo premiera planowana na lato 2021 roku została przesunięta.

Co ciekawe, Fall Guys Download została wydana przez studio Mediatonic w sierpniu 2020 roku bez założenia, że odniesie jakiś większy sukces. Tymczasem w ciągu kilku pierwszych dni od premiery, gracze bezustannie przeciążali serwery. Pozycja ta zdobyła niebywałą wręcz popularność, której nie spodziewali się nawet jej twórcy.

Co jeszcze czeka na użytkownika w Fall Guys Pełna wersja?

Skoro już wiesz, że masz różne opcje do wyboru, Fall Guys pobierz na wybrany przez siebie sprzęt: PC lub konsolę. Pamiętaj jednak, że ze względu na rodzaj rozgrywki, dostępny jest wyłącznie tryb multiplayer. Musisz zatem posiadać podłączenie do sieci. Gotowe?

Polecamy grę:  Terraria Download PC Pełna Wersja

W Fall Guys Download możesz zdecydować, czy masz zamiar wygrać wyścig, przejść przez tryb przetrwania czy może zagrać drużynowo. Ostatnia opcja jest ciekawa i wyjątkowo zabawna. Otóż gracze są dzieleni na drużyny. Jedna z nich otrzymuje lisi ogon. Jej zadaniem jest bronić ów przedmiotu, natomiast zadaniem innej grupy jest oczywiście odebranie totemu. Wystarczy użyć wyobraźni, by choć spróbować pojąć, jak fantastycznie wyglądają ganiające się po planszy, wyrywające sobie rzeczy, kolorowe żelki o nieskoordynowanych ruchach.

Dodatki do Fall Guys Pełna wersja

Idąc za ciosem, twórcy Fall Guys Download nie spoczęli na laurach. Do podstawowej wersji gry stworzyli nowe sezony, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają rozgrywkę. Pierwszy z nich to „Średniowieczny nokaut”. Pojawiają się w nim dodatkowe mapy ze średniowieczną stylistyką, kolejne kosmetyki dla postaci, a także możliwość zmiany pseudonimów.

Następnym sezonem do Fall Guys Download jest „Zimowy nokaut”. Nietrudno jest się domyślić, że pojawia się motyw zimy. Tym razem gracze mają za zadanie zmierzyć się z ośmioma nowymi, zimowymi przeszkodami. Ostatni sezon to „Jesienne Chłopaki”. Ten dodatek wzbogaca grę o siedem futurystycznych przeszkód, nowe kosmetyki, ponadto tryb drużyny i codzienne wyzwania. Całość malowana jest niczym przeszłość w stylu retro.

Zaczerpnij nieco świeżości z Fall Guys Download, aby przypomnieć sobie, jak wielką radość można czerpać z prostych, barwnych gier. Odkryj na nowo świat multiplayer, w którym przeciwnik nie będzie budził negatywnych emocji, lecz stanie się kompanem do wspólnej zabawy. Zobacz wyjątkową grę, w której mało kogo tak naprawdę obchodzi wygrana.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy