Strona główna » Call Of Duty 2 Download PC Pełna Wersja

Call Of Duty 2 Download PC Pełna Wersja

by admin
Call Of Duty 2 Download PC Pełna Wersja

Trudno o bardziej rozpoznawalną strzelankę niż Call of duty 2 Download. To świetna pozycja, która zajmie cię na wiele godzin i dostarczy niepowtarzalnych wrażeń. Osadzona w historycznych realiach dostarcza wielką dawkę adrenaliny. To również świetna pozycja dla miłośników broni różnego rodzaju. Sprawdź sam, jak wielu emocji dostarczy ci ta gra.

Poznaj bohaterów Call of duty 2 Download

Cała rozgrywka w Call of duty 2 Download jest osadzona w realiach II Wojny Światowej. Twórcy bardzo postarali się o to, by zadbać o scenerię oraz realizm prezentowanych wydarzeń w najdrobniejszych detalach. Wyrazem tego są między innymi grywalni bohaterowie. Łącznie jest ich czterech i każdy z nich spełnia w grze inną rolę, jednocześnie znajdując się na odmiennych terenach walk w czasie tej straszliwej wojny.

Najmniej znaczącą rolę w całej rozgrywce w Call od duty 2 Pełna wersja, odgrywa David Welsh. Jest on brytyjskim dowódcą czołgu. Innym Brytyjczykiem, którym przyjdzie ci sterować, jest John Davis. To postać o wiele bardziej znacząca, bowiem jest on sierżantem 7 Dywizji Pancernej, który uczestniczy w walkach na terenie Afryki oraz bezpośrednio w bitwie o Caen.

Kolejną bardzo ważną postacią w Call of duty 2 Download jest Wasilij Kozłow, szeregowy radziecki, należący do 17 Dywizji Gwardyjskiej. Przypadł mu udział w bitwie pod Moskwą oraz przerażającej obronie Stalingradu. Ostatnim bohaterem jest Bill Taylor. Uczestniczy on w bitwie o Pointe du Hoc oraz innych potyczkach we Francji i w Niemczech, jako kapral z 2 Batalionu Rangerów.

Jak widzisz, w Call of duty 2 Download czekają na ciebie różnorodne postaci. Ten zabieg służy nie tyle urozmaiceniu rozgrywki o kolejnych bohaterów, ile o różnorodne fronty II Wojny Światowej. Pamiętaj, że zawsze grasz z perspektywy pierwszej osoby, przygotuj się więc na dużą dawkę emocji i porażających widoków pól bitwy.

Call of duty 2 Pobierz Pełna wersja i walcz w trzech różnych kampaniach

Całość Call of duty Pełna wersja jest nadzwyczaj rozbudowana i masz w niej do czynienia z trzema różnymi kampaniami. Pierwszą z nich jest kampania radziecka, którą rozpoczynasz od bitwy pod Moskwą. To okazja do tego, by odbyć szkolenie, sprawdzić sterowanie i nauczyć się walczyć. Następnie przenosisz się do Stalingradu, gdzie bierzesz udział w obronie miasta, a następnie organizujesz mniejsze akcje i powoli wypierasz wroga z terenu miasta.

Polecamy grę:  GTA SA Download PC Pełna Wersja

Druga kampania w Call of duty 2 Download zaczyna się pod słynnym El Alamein w 1942 roku. Jest to kampania brytyjska, w której wraz z oddziałami dokonujesz rajdów na Afrikan Korps, bronisz swoich pozycji, czy oczyszczasz teren pod El Alamein. W tej kampanii czeka na ciebie wiele drobnych misji, związanych z niszczeniem pozycji wroga i jego uzbrojenia, a także obroną zajętych przez siebie terenów.

Kampania amerykańska jest ostatnią w Call of duty 2 Download i toczy się już w czerwcu 1944 roku. Tym razem nie jesteś już na odległym froncie, lecz we Francji, a następnie wkraczasz do samych Niemiec. Zmierzysz się tutaj z karnymi niemieckimi żołnierzami oraz solidnym uzbrojeniem, w tym słynnymi Tygrysami.

Broń w Call of duty 2 do pobrania bez klucza

Jako miłośnik broni Call of duty 2 pobierz koniecznie. Przez całą grę możesz korzystać z granatów (odłamkowych oraz dymnych) oraz posługiwać się dwoma rodzajami broni. Do strzałów z odległości, dysponujesz specjalnym celownikiem. Samo posługiwanie się bronią zostało opracowane możliwie realistycznie. Co więcej, w bliskim starci możesz uderzyć przeciwnika kolbą, co dodaje grze realizmu.

Już poprzedniczka Call of duty 2 Download cieszyła się sporym uznaniem graczy ze względu na dostępne rodzaje broni. Tym razem pojawiły się jeszcze nowości. Wśród nich należy wymienić granatnik Panzerschreck, karabin Gewehr 43 czy SWT-40.

Jak pobrać Call of duty 2 Pełna wersja

Jeśli chodzi o to, jak pobrać Call of duty 2 Pełna wersja, to tutaj wybór jest dosyć szeroki. Wydawca udostępnił grę zarówno w formie tradycyjnej, na płycie, jak i za pomocą dystrybucji cyfrowej. Grać możesz na Microsoft Windows, macOS, smartfonie, Pocket PC oraz Xbox 360. Na spokojnie zatem zdecyduj, jaki rodzaj sterowania pasuje ci najlepiej.

Co do wymagań do Call of duty 2 Pełna wersja, to przy Xbox 360 trzeba pamiętać, że gra korzysta z Xbox Live. Jeśli chodzi o wymagania sprzętowe do pecetów, to zaleca się kartę grafiki 128MB (GeForce 4 lub lepsza), 4 GB HDD, system operacyjny Windows 2000/XP, 512 MB RAM oraz procesor Pentium 4 2.2 GHz. Jak widzisz, grę odpalisz także na starszym komputerze.

Polecamy grę:  GTA 5 Download PC Pełna Wersja

Rozgrywka w Call of duty 2 Download

Rzuć się w wir walk wojennych, Call of  duty 2 pobierz i poznaj swoich pomocników. W trakcie gry towarzyszą ci bowiem żołnierze, którzy kierowani się przez sztuczną inteligencję. Dzięki nim poznajesz między innymi dokładną pozycję wroga. Uważaj! Twoi przeciwnicy także zostali dobrze opracowani pod tym kątem – jeśli zabijesz żołnierza obsługującego karabin maszynowy, zastąpi go kolega. Oponenci potrafią się także zabezpieczać oraz rzucać w twoją stronę grantami, nie mówiąc już o celnym strzelaniu.

Mając doświadczenie z poprzedniej części Call of duty 2 Download, każdy gracz szybko zauważy zmiany wprowadzone do rozgrywki. Jedną z najważniejszych jest brak możliwości zapisu gry w dowolnym momencie. Dopiero po wykonaniu zadania lub zaliczeniu punktu kontrolnego, następuje zapis automatyczny. Inaczej wygląda również leczenie bohatera, którym grasz. Nie musisz szukać apteczki, lecz schronienia – dopiero, gdy będziesz bezpieczny i odpoczniesz, zregenerujesz się. Do tego czasu będziesz słyszał pulsowanie serca, a ekran przybierze czerwoną otoczkę.

Call of duty 2 pobierz dwa tryby gry

Twórcy pozwolili graczom na zdecydowanie, jakim trybem chcą grać w Call of duty 2 Pełna wersja. W trybie jednoosobowym realizujesz opisane już wyżej kampanie. Misje są odblokowywane chronologicznie, ale po ich udostępnieniu, możesz swobodnie między nimi przechodzić.

Natomiast w trybie wieloosobowym Call of duty 2 Download masz do wyboru wiele opcji: Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Search & Destroy i Headquarter. W pierwszym z nich musisz zabić jak największą liczbę przeciwników solo, a drugim zespołowo. Capture the Flag wymaga, byś wraz z drużyną zdobył flagę z bazy drużyny przeciwnej i dostarczył ją do siebie. W trybie Headquarters musisz przejąć z drużyną określony teren i stworzyć tam sztab. A Search & Destroy to tryb, w którym jedna drużyna broni obiektów, a druga je atakuje.

Call of duty 2 Download to nie tylko kawał dobrze przygotowanej historii i świetna strzelanka, ale także gra dająca wiele możliwości rozgrywki, dzięki czemu spędzisz przy niej wiele wypełnionych rozrywką godzin.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy