Strona główna » Bus Simulator 21 Download PC Pełna Wersja

Bus Simulator 21 Download PC Pełna Wersja

by admin
Bus Simulator 21 Download PC Pełna Wersja

Wielkimi krokami nadchodzi premiera świeżutkiego Bus Simulator 21 Download. To kontynuacja znanej serii, w której wcielasz się w rolę kierowcy autobusu. Sprawdź, co tym razem przygotowali dla ciebie twórcy gry. Jakiego otoczenia oraz jakich nowości możesz się spodziewać?

Najnowsze wydanie Bus Simulator 21 Download

Jeśli podobały ci się poprzednie odsłony serii Bus Simulator, która ukazuje się już od 2007 roku, to na pewno ucieszy się wiadomość, że już niebawem będziesz mógł zagrać w Bus Simulator 21 Download. Twórcą gry jest Stillalive Studios, a wydawcą oczywiście Astragon Entertainment. Premiera tej pozycji jest zaplanowana na wrzesień 2021 roku.

Zgodnie z zapowiedziami twórców, Bus Simulator 21 Pełna wersja ma być dostępny na Microsoft Windows, Xbox One oraz PlayStation 4. Zatem możesz już teraz zdecydować, czy wolisz grać na pececie, czy na konsoli. To bardzo pożądana wiadomość dla osób, które preferują wyłącznie wybrany sposób sterowania w grach.

Bus Simulator 21 Pobierz Pełna wersja i sprawdź, na czym polega?

Jeśli jakimś cudem uchroniłeś się i nie wiesz jeszcze, na czym ma polegać Bus Simulator 21 Download, spieszymy z pomocą. Cała seria Bus Simulator to gra wideo stanowiąca symulator jazdy autobusami. Gra ukazuje się już od 2007 roku, ale szczególną popularność zdobyła w 2016 roku, kiedy po czterech latach przerwy ukazało się Bus Simulator 16.

Wcześniejsze wersje Bus Simulator 21 Download miały różnorodnych twórców. Wśród nich znajdziesz Contendo Media i TML Studios. Od słynnej ’16 za grę odpowiada Stillalive Studios, które wydało także Rescue HQ: The Tycoon. Studio to współpracuje z takimi wydawcami jak wspomniane już Astragon, Aerosoft czy Viva Media.

Nowości w Bus Simulator 21 do pobrania bez klucza

Jak tylko będziesz mieć taką możliwość, Bus Simulator 21 pobierz i przekonaj się, jak wiele zmian dokonali twórcy tej gry. Jedną z nich jest wprowadzenie nowych pojazdów, dzięki czemu rozgrywka będzie atrakcyjniejsza i jeszcze bardziej urozmaicona. Dużą różnicę z pewnością zrobi także dostęp do dwóch map, co wcześniej nie miało miejsca.

Polecamy grę:  Pure Farming 2018 Download PC Pełna Wersja

Sporej poprawie w Bus Simulator 21 Pełna wersja poddano także mechanikę rozgrywki. Dla przykładu tworzone przez nas rozkłady jazdy mogą być o wiele bardziej rozbudowane (tak samo zresztą trasy dla wybranych autobusów). Znaczącą poprawę widać będzie także w bardziej naturalnych ruchach przechodniów.

Bardzo chwalonym efektem w całej serii był padający deszcz. Z pewnością teraz będzie on robił jeszcze większe wrażenie, ponieważ w Bus Simulator 21 Download dopracowano również efekty pogodowe. Zresztą cała oprawa graficzna została poprawiona, co jeszcze korzystniej wpływa na całą rozgrywkę.

Jak pobrać Bus Simulator 21 Pełna wersja: nowe opcje i pojazdy

Wspomnieliśmy przed chwilą, że twórcy Bus Simulator 21 Pełna wersja udostępnili użytkownikom nowe modele pojazdów. Pojawił się między innymi autobus piętrowy. Prawdziwą innowacją są jednak autobusy elektryczne. Poza tym znajdziesz w grze pojazdy takich marek, jak Iveco, MAN, Mercedes-Benz, Scania oraz wielu innych.

Bus Simulator 21 pobierz, aby zobaczyć, jakie jeszcze interesujące opcje wprowadzono do gry. Jednym z nich jest możliwość przyspieszania czasu, dzięki czemu podróże się tak nie dłużą. Możesz także w dowolnym momencie przełączać się między autobusami, więc przejmujesz kontrolę wtedy, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Bus Simulator 21 Pełna wersja ze specjalnym asystentem, to możesz być spokojny – jest on już wbudowany w rozgrywkę. Nie musisz zatem brać udziału w planowaniu tras i rozkładów jazdy (w których trzeba uwzględniać także ilość pasażerów), może to za ciebie zrobić asystent AI, który częściowo cię odciąży.

Czym zajmujesz się w Bus Simulator 21 Download?

Oczywiście twoim głównym zadaniem w Bus Simulator 21 Download jest kierowanie autobusami miejskimi. Musisz dbać o punktualność, przestrzegać zasad ruchu drogowego i obowiązujących przepisów oraz stawiać czoła różnym wyzwaniom (na przykład objazdom).

Nie jest to jednak twoje jedyne zadanie. W Bus Simulator 21 Download możesz zbudować własne przedsiębiorstwo. Wówczas konieczne jest odpowiednie zarządzanie finansami, flotą pojazdów oraz kierowcami. Odpowiadasz także za trasy i rozkłady.

Bardzo ciekawym elementem w Bus Simulator 21 Pełna wersja jest możliwość gry online. W trybie wieloosobowym za pomocą sieci możesz prowadzić rozgrywkę na zasadzie kooperacji. Łącznie w rozgrywce może brać udział czterech graczy. Wówczas razem budujecie i zarządzanie przedsiębiorstwem transportowym. Wyniki mogą być naprawdę zaskakujące. Sami jesteśmy ciekawi efektów, jakie będziesz osiągał.

Polecamy grę:  The Sims 4 Download PC Pełna Wersja

Bus Simulator 21 pobierz: zobacz nowe miasta, sprawdź tryby gry

Mocną stroną Bus Simulator 21 Download jest wprowadzenie dwóch map. Gracz będzie mógł korzystać ze znanego już Seaside Valley, które zostało dodane w rozszerzonej wersji. Jest ono wzorowane na europejskich, nowoczesnych miastach. Zupełną nowością jest natomiast miasto Angel Shores, wzorowane na San Francisco.

Wśród trybów gry w Bus Simulator 21 Download masz do dyspozycji tryb kariery oraz tryb sandboksowy. W pierwszym z nich wykonujesz określone obowiązku, budujesz swoją pozycję na rynku i dobrą reputację wśród pasażerów. Natomiast w drugim trybie skupiasz się głównie na prowadzeniu.

Niezależnie od tego, czy znałeś tę serię, czy nie, gorąco polecamy Bus Simulator 21 Download, które ukaże się już niebawem. To solidny symulator, który daje ci dawkę interesującej rozrywki na wysokim poziomie. Miłośnicy serii skorzystają na ulepszeniach, z których na pewno będą zadowoleni.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy