Strona główna » Assetto Corsa Download PC Pełna Wersja

Assetto Corsa Download PC Pełna Wersja

by admin
Assetto Corsa Download PC Pełna Wersja

Wysoka jakość wykonania i potężne emocje to cechy charakterystyczne Assetto Corsa Download. To rozbudowany symulator wyścigów, dopracowany przez twórców w najmniejszych szczegółach. O jego atrakcyjności świadczą pozytywne opinie recenzentów i wysokie oceny od samych graczy. Zapoznaj się z tym tytułem czym prędzej i dowiedz się, czy i tobie przypadnie do gustu.

Kto stoi za Assetto Corsa Download?

Prace nad Assetto Corsa Download trwały bardzo długo. Pierwsze elementy gry powstały już w 2008 roku. Po pięciu latach wreszcie ukazało się demo technologiczne, a rok później nastąpiło oficjalne wydanie gry. Tak długi czas oczekiwania opłacił się, dzięki temu jest ona świetnie opracowana.

Producentem i jednocześnie wydawcą Assetto Corsa Pełna wersja jest studio Kunos Simulazioni. To włoskie przedsiębiorstwo zadbało o ułatwienie korzystania z gry użytkownikom wielojęzycznym. Możliwe jest korzystanie z niej nie tylko w języku włoskim oraz obowiązkowym wręcz angielskim, ale również w języku chińskim.

Assetto Corsa Pobierz Pełna wersja i rozpocznij wyścig

Trafiliśmy na fascynata wyścigów? Świetnie, Assetto Corsa pobierz i w przyjaznym dla użytkownika interfejsie wybierz tryb rozgrywki. Rozpoczynając swoją przygodę z tym symulatorem, możesz samodzielnie zdecydować, czy wybierzesz tryb kariery, zwody specjalne, czy od razu wystartujesz w mistrzostwach.

Niezależnie od tego, co wybierzesz, spotkasz się z genialnie przygotowaną symulacją. Assetto Corsa Download to tytuł, który słynie z ogromnego realizmu. Dlatego sterowanie pojazdem jest trudne, a wchodzenie w zakręty wymaga nie lada umiejętności. Pewnie nie raz będziesz mieć bliskie spotkanie z barierką.

To symulator pełną gębą, dlatego pamiętaj o tym, że najważniejsze, to się nie poddawać. Jest to jedna z cech, która przyciąga graczy do Assetto Corsa Download: musisz naprawdę ćwiczyć, aby jeździć coraz lepiej. Twoje umiejętności są niezwykle ważne i to właśnie im będziesz zawdzięczać swoje zwycięstwa.

Nieziemskie samochody w Assetto Corsa do pobrania bez klucza

Ogromną zaletą Assetto Corsa Pełna wersja są świetnie przygotowane samochody. Do ich stworzenia wykorzystano specjalne laserowe skany. W ten sposób powstały niemal idealne modele, z których możesz korzystać w czasie wyścigów. Co więcej, wszystkie parametry techniczne, wygląd, a nawet fizyka jazdy zostały certyfikowane przez producentów. Jakie auto spotkasz w Assetto Corsa Download?

Polecamy grę:  NFS Carbon Download PC Pełna Wersja

Przed wyścigiem możesz wybrać samochód, którym będziesz poruszać się po torze. W Assetto Corsa Download masz dostęp do najlepszych marek na świecie. Wśród nich znajdziesz samochody sygnowane przez Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevroleta, Forda, Mazdę, Mercedesa, Nissana, Toyotę i wiele, wiele innych. Dzięki dodatkowym ustawieniom możesz zmienić wizualną prezentację pojazdu. Każdy samochód ma również przypisane określone cechy.

Jak pobrać Assetto Corsa Pełna wersja: wymagania

Pierwotnie ten rozwinięty symulator został wydany na pecety. Jednakże, za sprawką 505 Games Assetto Corsa pobierz także na innego rodzaju platformy. Od 2016 roku jest ona dostępna na PlayStation 4 oraz Xbox One. Miało to zdecydowany wpływ na sprzedaż, ponieważ wyścigi szczególnie przypadły go gustu konsolowcom.

Wiedząc już jak pobrać Assetto Corsa Pełna wersja, na pewno chcesz także dowiedzieć się, jakie wymagania musisz spełniać. Grając na pececie, dobrze jest mieć zalecane przez producenta parametry, czyli: system operacyjny: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, procesor AMD z sześcioma rdzeniami, Intel z czterema rdzeniami, 6 GB RAM, karta graficzna: AMD Radeon 290x, Nvidia GeForce GTX 970 oraz 30 GB wolnego miejsca.

Możesz jednak spróbować także na minimalnych wymaganiach. Assetto Corsa Download powinna pociągnąć także na sprzęcie z następującymi parametrami: system operacyjny: Windows Vista SP2, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, procesor AMD Athlon X2 2,8 GHz, Intel Core 2 Duo 2,4 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna: AMD Radeon HD 6450, Nvidia GeForce GTX 460, 15 GB wolnego miejsca.

Różnorodne możliwości w Assetto Corsa Download

Twórcy Assetto Corsa Pełna wersja przewidzieli rozmaite atrakcje dla graczy. Oczywiście głównym elementem symulatora są klasyczne wyścigi. Trzeba przyznać, że już one robią duże wrażenie. Wspomnieliśmy wcześniej, że jazda jest niezwykle trudna. Gracz co prawda otrzymuje pewne ułatwienia, takie jak sugerowana linia jazdy oraz automatyczna skrzynia biegów, ale to tylko kropka w morzu, która nie stanowi o skutecznej jeździe.

Co więcej, w Assetto Corsa Download możesz podchodzić do prób czasowych i bić kolejne rekordy. Szczególną uwagą miłośników gier samochodowych cieszy się także konkurencja związana z driftingiem. Natomiast w trybie kariery podchodzisz do wykonywania poszczególnych wyzwań o różnorodnych stopniach trudności.

Polecamy grę:  The Crew 2 Download PC Pełna Wersja

Dostępne trasy w Assetto Corsa Pełna wersja

W Assetto Corsa Download dostępnych jest kilka bardzo solidnych map. Ich siła wiąże się z tym, że są wzorowane na prawdziwych wyścigowych trasach. Również tutaj zastosowano technikę laserowego odwzorowania. W ten sposób do rąk graczy trafia kolejny bardzo realistyczny element. Jedyną wadą jest brak zmian pogodowych, które polepszyłyby jakość rozgrywki.

Bardzo ważnym elementem w Assetto Corsa Download jest możliwość wprowadzania modyfikacji przez użytkowników. Mają oni szansę na wykreowanie autorskiego toru. Własnych modyfikacji można dokonywać również w pojazdach, dzięki czemu mogą one być bardziej spersonalizowane. Poza tym ukłon w stronę pomysłowych użytkowników jest zawsze mile widziany.

Posmakuj prawdziwej adrenaliny dzięki Assetto Corsa Download. Wybierz idealny samochód, diabelską trasę i sprawdź, czy dasz radę!

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy