Strona główna » 60 Seconds Download PC Pełna Wersja

60 Seconds Download PC Pełna Wersja

by admin
60 Seconds Download PC Pełna Wersja

Wyobraź sobie wyjątkową rozrywkę w 60 Seconds Download: błyskawiczne decyzje, masa śmiechu i opłakane skutki twoich błędów. To tylko krótkie przedstawienie tego, co czeka na ciebie w tej wyjątkowo nietuzinkowej grze osadzonej w niezwykłych realiach świata po ataku atomowym.

Kim są twórcy 60 Seconds Download?

Dla polskich graczy 60 Seconds Download to jeden z tych tytułów, które chętnie określają mianem wyjątkowego. Wszystko to za sprawą twórców, którzy są Polakami. Tak, dokładnie: ta świetna gra została stworzona przez Robot Gentleman Studios z Poznania. To jednak nie wszystko – najważniejszym faktem dotyczącym gry jest to, że stanowi ona debiut tego producenta.

W 2015 roku 60 Seconds Pełna wersja zadebiutowało na polskim rynku wraz ze swoimi twórcami. Od razu została ona wydana zarówno na Microsoft Windows, jak i na macOS. Dwa lata później swojej wersji doczekali się użytkownicy Nintendo Switch, a w 2020 roku Robot Gentleman Studios wydało tę grę na PlayStation 4 oraz Xbox One.

60 Seconds Pobierz Pełna wersja i zdecyduj, jak rozpoczniesz grę

W podstawowym trybie w 60 Seconds Download rozpoczynasz grę od informacji o ataku atomowym, który lada moment zmiecie wszystko dookoła ciebie z powierzchni ziemi. Co możesz zrobić? Cóż, z samym atakiem absolutnie nic. Nie powstrzymasz przecież broni atomowej. Nie pozostaje ci zatem nic innego, jak ukryć się z rodziną w specjalnym schronie.

Pierwszym zadaniem, jakie musisz wypełnić w 60 Seconds Download, jest poprawne zareagowanie na okoliczności. To proste: zabierz ze sobą do schronu jak najwięcej przydatnych rzeczy, w możliwie jak najkrótszym czasie. Pamiętaj: od całkowitej destrukcji dzielą cię jedynie sekundy!

Niektórzy gracze decydują się jednak na inny sposób rozgrywki. Co jeszcze jest dostępne? 60 Seconds pobierz i wypróbuj także trybu, w którym automatycznie jesteś przenoszony do bunkra. Wówczas nie zajmujesz się zbieraniem przedmiotów na czas, a więc nie ty decydujesz o swoich późniejszych zasobach. Zostają ci one przydzielone losowo przez komputer, a ty musisz tylko rozsądnie wykorzystać wszystko to, co masz, aby przetrwać.

Polecamy grę:  Twierdza Krzyżowiec Download PC Pełna Wersja

Główne zadanie w 60 Seconds do pobrania bez klucza

Oczywiście samo zebranie przedmiotów jest niezwykle ważne, nie stanowi jednak twojego głównego zadania w 60 Seconds Pełna wersja. Ty musisz przede wszystkim przeżyć. W schronie znajdujesz się bowiem wraz z rodziną, a wasze zasoby są ograniczone.

Rozgrywka w 60 Seconds Download opiera się na cyklu podejmowanych przez ciebie decyzji. Dotyczą one głównie sposobu rozdysponowania posiadanych zasobów, na które składają się żywność i woda. Wskazujesz także na takie ważne kwestie, jak to, który członek rodziny ma udać się na powierzchnię po zapasy, czy w jaki sposób zareagować na sytuacje losowe.

Poszczególne zadania, oparte na losowych sytuacjach, tworzą w 60 Seconds Download postapokaliptyczną wizję świata. Bohaterowie gry boją się, ale muszą we właściwy sposób zareagować na takie zdarzenia, jak pukanie do drzwi czy atak obrzydliwych, zmutowanych promieniowaniem karaluchów.

Jak pobrać 60 Seconds Pełna wersja z aktualizacjami

Robot Gentleman Studios nie zapomniało o fanach swojego pierwszego dzieła, dlatego 60 Seconds pobierz wraz z bardzo atrakcyjnymi dodatkami od twórców. Są one udostępniane co jakiś czas i zawierają nowego rodzaju obiekty oraz kolejne zadania do wykonania. Chcąc uzyskać najświeższe aktualizacje, wystarczy skorzystać ze strony producenta.

Jeśli obawiasz się rutyny w 60 Seconds Download, powinieneś poznać kilka faktów związanych z tą grą. To prawda, że najlepiej jest dawkować ją – to nie jest pozycja, w którą można grać codziennie po kilka godzin. W pewnych odstępach czasu i przy uruchamianiu na kilka rozgrywek, daje jednak naprawdę świetną rozrywkę. Ponadto, przy każdej rozgrywce następuje jakaś zmiana. System w 60 Seconds Pełna wersja losowo dobiera wygląd domu, przedmioty i wydarzenia, z którymi spotkasz się w schronie.

Cechy charakterystyczne 60 Seconds Download

Wiesz już, jak pobrać 60 Seconds Pełna wersja oraz aktualizacje dostępne dla graczy, ale najważniejsze informacje dopiero przed tobą. Jaka jest stylistyka gry, co stanowiło inspirację dla jej twórców i wreszcie, jaki ostatecznie charakter przybiera rozgrywka?

Jeśli lubisz klimat Ameryki z połowy ubiegłego wieku, 60 Seconds pobierz już teraz, bo to zdecydowanie gra dla ciebie. Realia rozgrywki osadzone są właśnie w latach 50-tych w USA. I nie przesadzając, można spokojnie powiedzieć, że to widać! Wszystkie stroje, przedmioty oraz otoczenie łączą się z realiami epoki. Nawet jeśli grafika w grze oparta została na komiksowej stylistyce. Wielobarwność tej pozycji jeszcze lepiej wpasowuje się w swego rodzaju historyczno-groteskowy charakter.

Polecamy grę:  Bloons Td 6 Download PC Pełna Wersja

Tworząc tego rodzaju świat oraz historię bazową dla swojego debiutu, twórcy z Robot Gentleman Studios inspirowali się materiałami propagandowymi wydawanych w Stanach Zjednoczonych właśnie w połowie dwudziestego stulecia. Jak wiadomo, mieszkańcy USA żyli wówczas strachem przed atakiem atomowym ze strony Sowietów. Producenci 60 Seconds Download wprowadzają ten scenariusz w życie.

Rozgrywka, pomimo swojego postapokaliptycznej bazy, wcale nie przybiera poważnego charakteru. Całość stała się swego rodzaju parodią. W dialogach i wydarzeniach aż roi się od czarnego humoru. Z pewnością nieraz roześmiejesz się, nawet przegrywając… A przegrywać będziesz zapewne często. Wbrew pozorom 60 Seconds Download wcale nie jest proste do przejścia. Przetrwanie zależy od detali, o których nawet byś nie pomyślał na samym początku obcowania z grą. Duża dawka humoru sprawia również, że to całkiem fajna pozycja do tego, by pograć w nią ze znajomymi, jeśli akurat spotkacie się w nudny, deszczowy dzień.

Oczywiście nie musisz obawiać się licznych porażek w 60 Seconds Download. Zapewniamy, że także one będą cię wyjątkowo bawić! Sami twórcy zaś, chcąc dać ci fory, stworzyli przydatny samouczek, który pozwoli ci postawić pierwsze sensowne kroki w grze.

Inni przeglądali również

Sekcja komentarzy